Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Gulbenes novada ziemas sporta spēles: komandu vērtējumā labākā - Gulbenes pilsētas komanda 6

7.februārī norisinājās Gulbenes novada ziemas sporta spēles sešos sporta veidos, kas pulcināja aptuveni 220 dalībniekus no visām novada pašvaldībām.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Gulbenes pilsētas komanda (organizatore Larisa Cīrule). Tikai par diviem punktiem atpalika un otro vietu ieguva otro vietu izcīnīja Beļavas pagasta komanda (Voldemārs Mezītis), trešajā vietā - Lizuma pagasta komanda (Liene Ķikuste), ceturto vietu šogad ieguva Rankas pagasta komanda (Pēteris Zelčs), piektajā pozīcijā - Jaungulbenes pagasts (Arnis Cāns), bet olimpisko sešnieku tāpat kā iepriekšējā gadā noslēdza Daukstu pagasts (Ieva Vāgentroce).

Gulbenes sporta centrā sportisti sacentās dambretē, šahā, novusā un šautriņu mešanā.

Novusā:

Sievietēm (individuāli)

1.v. Ieva Vāgentroce (Daukstes)

2.v. Inese Dambe (Lizums)

3.v. Lāsma Kazjukeviča (Gulbene)

Vīriešiem (individuāli)

1.v. Raimonds Jēgers (Tirza)

2.v. Igors Bambulis (Beļava)

3.v. Modris Cīrulnieks (Ranka)

Komandām 1.v.Daukstu pagasta komanda, 2.v.Beļava, 3.v.Ranka.

Šautriņu mešana:

Komandām

1.v. Lizuma pag.kom.- Elīna Putniņa, Raivis Ogorodovs, Andis Ogorodovs.

2.v. Beļavas pag.kom.- Ieva Mezīte, Jānis Skopans, Valdis Skopans.

3.v.Gulbenes pils.kom.- Larisa Cīrule, Gatis Bogdanovs, Agnis Šumakovs.

Dambrete:

Sievietēm

1.v.Daiga Krēsliņa (Lejasciems)

2.v.Ligita Kravale (Ranka)

3.v.Ārija Ciekurzne (Galgauska)

Vīriešiem

1.v. Dzintars Znots (Druviena)

2.v.Edvīns Eglīte (Līgo)

3.v.Jānis Bokalders (Gulbene)

Komandām 1.v. - Gulbenes pilsētas komanda, 2.v. - Lejasciema pagasta komanda, 3.v. - Ranka.

Sievietēm

1.v.Biruta Rukmane (Beļava)

2.v.Aija Barkāne (Gulbene)

3.v.Mudīte Putniņa (Jaungulbene)

Vīriešiem

1.v.Jānis Grasis (Lizums)

2.v.Mareks Smuška (Beļava)

3.v.Alvils Pētersons (Jaungulbene)

Komandu vērtējumā 1.v. - Beļavas pagasta komanda, 2.vietā - Jaungulbene, 3.v. - Gulbenes pilsētas komanda.

Zemledus makšķernieki mērojās spēkiem uz Ušura ezera.

Zemledus makšķerēšanā:

Sievietēm

1.v. Daiga Rutka (Ranka)

2.v. Alda Laure (Līgo)

Vīriešiem

1.v.Juris Lazdiņš (Jaungulbene)

2.v.Armands Blāķis (Lizums)

3.v.Jānis Baltaisbrencis (Lizums)

Komandām 1.v. - Lizums, 2.v. - Jaungulbene, 3.v. - Galgauska.

Gulbenes slēpošanas trasē tika sadalīti medaļu komplekti distanču slēpošanā.

Distanču slēpošana:

Sievietēm klasiskajā stilā 3 kilometros

1.v.Guna Ģērmane (Stāmeriena)

2.v.Inese Brezinska (Beļava)

3.v. Solvita Brezinska (Beļava)

Brīvais stils - Sprints

1.v.Dace Anča (Gulbene)

2.v.Līna Berga (Lizums)

3.v.Dana Puidze (Lejasciems)

Seniores I grupa – 3 kilometri brīvais stils

1.v.Sandra Volodina (Gulbene)

2.v.Sarmīte Gobiņa (Gulbene)

3.v.Anita Žavrida (Gulbene)

Seniores II grupa – 2 kilometri brīvais stils

1.v. Ņina Travina (Gulbene)

2.v.Rita Vucēna (Stradi)

3.v.Ausma Raģele (Tirza)

Vīriešiem klasiskajā stilā 4 kilometros

1.v.Jānis Ģērmanis (Stāmeriena)

2.v. Dilans Kurepins (Beļava)

3.v.Artūrs Zelčs (Ranka)

Brīvais stils-sprints

Absolūti labāko rezultātu uzrādīja Edijs Avens, kurš startēja individuāli.

1.v. Imants Āboliņš (Beļava)

2.v. Linards Cvetkovs (Beļava)

3.v. Jānis Zelčs (Ranka)

Seniori I grupa 4 kilometri brīvais stils

1.v. Raivis Ančs (Gulbene)

2.v. Edgars Gargurnis (Stradi)

3.v. Dzintars Abakoks (Ranka)

Seniori II grupa 3 kilometri brīvais stils

1.v. Jānis Ančs (Gulbene)

2.v. Harijs Āboliņš (Gulbene)

3.v. Guntis Balodis (Daukstes)

Komandām 1.v. - Gulbene, 2.v. - Beļava, 3. - Stāmeriena.

Apbalvošanas pasākumā vakarā tika sveikti arī pārvalžu izvirzītie sportisti un sporta atbalstītāji: Aivars Rakstiņš, Jāzeps Odumiņš, Silvija Šabraka, Andris Savruckis, Ņina Travina, Dzintars Vasiļjevs, Tatjana Stoļarova, Ilva Ivaškina, Zanda Āboliņa, Voldemārs Pērkons, Aigars Bērziņš, Natālija Svetlova, Viktors Podziņš, Daniels Lazdiņš un Jānis Jēgers.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ass

1.v.Jānis Lazdiņš (Jaungulbene)
Jaungulbene jādiskvalicē copē nav tur 1.v.Jānis Lazdiņš (Jaungulbene)

pirms 5 gadiem, 2015.02.09 16:20

Ass

Zinu ka ir Juris, bet sacensībās izrādās bijis Jānis!!!

pirms 5 gadiem, 2015.02.09 19:55

Sise

A kurš tad vēl?

pirms 5 gadiem, 2015.02.10 12:20

Sports