Gulbenes sporta centra trenažieru zālē 21.jūnijā norisinājās Gulbenes pilsētas atklātā čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma 2.kārtas sacensības, kurās piedalījās 41 atlēts.

Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Judīte Kamendere (55 kg), 2.vietu ieguva Larisa Cīrule (40 kg) un 3.vietā ierindojās Līva Fjodorova (37,5 kg). Senioru grupā 1.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte (170 kg), 2.vietā - Vilnis Lamsteris (110 kg), 3.vietā - Sandris Bisenieks (90 kg). Svara kategorijā līdz 59 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo (95 kg), 2.vietu ieguva Kristers Šaicāns (87,5 kg), 3.vietā - Helvijs Krilovs (85 kg). Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvarēja Artūrs Kravalis (102,5 kg), 2.vieta - Jurim Sviridovičam (95 kg), 3.vieta - Robertam Kursītim (95 kg). Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem labākais bija Nauris Bērziņš (125 kg), 2.vietu ieguva Kārlis Bojarūns (102,5 kg), 3.vietu - Kārlis Eniks (95 kg). Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietā - Jānis Kravalis (145 kg), 2.vietā - Normunds Aizupietis (145 kg), 3.vietā - Raitis Štotaks (115 kg). Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis (165 kg), 2.vieta - Robertam Bašķeram (160 kg), 3.vieta - Ivaram Studeram (150 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem pirmajās trīs vietās ierindojās attiecīgi Sandis Ķiploks (180 kg), Dzintars Lācis (140 kg) un Lauris Dārziņš (135 kg). Svara kategorijā virs 120 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andris Leišavnieks (200 kg), 2.vietu ieguva Didzis Dzērve (130 kg).

Sacensību organizators, sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis Aigars Cīrulis stāsta, ka daudzās svara kategorijās iegūtās vietas izšķīra atlētu personīgais svars. “Atlētu uzrādītie rezultāti ir ļoti labi, lai gan daudzi atlēti šobrīd vairāk atpūšas nekā trenējas, jo smagie treniņi un gatavošanās sacensībām atsākies jūlijā. Šajās sacensībās tika arī sasniegts dalībnieku rekords - 41 dalībnieks, pērn rekords bija 31 dalībnieks. Tas nozīmē, ka turpinām attīstīties un piesaistīt jaunus atlētus, kas nākotnē palīdzēs komandai Latvijas līmeņa sacensībās gūt augstus rezultātus,” saka A.Cīrulis. “Šajās sacensībās atlēti startēja ar jaunu inventāru, kuru sporta klubs “Gulbenes K.S.P.” iegādājās ar Eiropas Savienības finansējuma palīdzību. Projektā tika iegādāti trīs profesionālie spēka trīscīņas statīvi, trīs spēka trīscīņas svaru stieņi un olimpisko svaru ripu komplekts uz 400 kilogramiem. Šis inventārs būs ļoti noderīgs novembrī, kad Gulbenē divas dienas norisināsies Latvijas čempionāts un Latvijas studentu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.”

Paldies sacensību organizatoru vārdā A.Cīrulis saka Gulbenes pilsētas pārvaldei, sporta centra darbiniekiem, SIA „DMS Sfēra” un veikalam „Gigants LV”.