Pagājušā nedēļas nogalē Gulbenē  norisinājās velopasākums “Ekovelo Gulbene 2014”, kurā iesaistīties varēja gan lieli, gan mazi riteņbraucēji.

Bija iespēja pārbaudīt gan sportiskās iemaņas riteņbraukšanas sacensībās, gan pārliecināties par savu veiklību un izdomu. Šis pasākums tiek rīkots ar domu dot iespēju ikvienam ar draugiem, ģimeni un līdzīgi domājošiem cilvēkiem aktīvi un interesanti pavadīt dienu.

Amatieru velosacensībās uz starta stājās kopskaitā 54 dalībnieki (38 vīrieši un 16 sievietes). Sacensību dalībniekiem bija jāveic 12 kilometrus gara (5 apļi) distance pa pilsētas ielām maršrutā: O.Kalpaka iela-Dzelzceļa iela-Rīgas iela-Pamatu iela-O.Kalpaka iela. Daudz bija mūsu pašu vietējo dalībnieku, startēja arī velosportisti no citiem novadiem. Dalībieks, kas bija braucis vistālāk, bija no Bauskas. Lielas līdzjutēju ovācijas izpelnījās visvecākais sacensību dalībnieks Alberts Vidiņš, kuram ir 79 gadi.

Gan vīrieši, gan sievietes tika vērtēti divās vecuma grupās. 1975. līdz 1998.gadā dzimušo sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Rūta Brakovska, 2.vietu ieguva Līna Berga, 3.vietā ierindojās Dana Puidze un 4.vietā – Mārīte Bluka. S40 grupā (1974.gadā dzimušas un vecākas sievietes) uzvarēja Rima Zvirbule, 2.vietu izcīnīja Rita Lekse, 3.vietu ieguva Anita Žavrida un 4.vietā ierindojās Dace Zaķe. Vīriešiem jaunākajā grupā labākais rezultāts Reinim Markam, 2.vieta – Rolandam Zarītim, 3.vietu ieguva Kaspars Beitāns un 4.vietu – Oskars Sukurs. V40 grupā visātrāk finišēja Agnis Apse, 2.vietu ieguva Imants Kublačovs, 3.vietā ierindojās Viesturs Kazainis un 4.vietā – Juris Kairišs.

Mazie velobraucēji varēja pārbaudīt savas braukšanas prasmes veiklības braucienā. Arī šeit uz starta stājās apmēram 50 dalībnieki. Kupls dalībnieku skaits piedalījās arī ekovelo orientēšanās sacensībās pa pilsētu. Arī šogad ar savu izdomu pārsteidza netradicionālo velosipēdu konkursa-parādes dalībnieki.

Organizatori lielu paldies par atbalstu saka apdrošināšanas akciju sabiedrībai "Gjensidige Baltic" un “Lattelecom WiFi”.

Vairāk par sacensību norisi un rezultātiem lasiet laikraksta “Dzirkstele” otrdienas numurā.

Komentāri 10

Orientēšaās.

Žēl,ka nav pieminēti orientēšanās dalībnieki un foto........ Bija jauki un interesanti.

pirms 5 gadiem, 2014.06.30 14:10

mammaX3

jauks un pārdomāts orientēšanās pasākums. Paldies organizatoriem!

pirms 5 gadiem, 2014.06.30 15:03

padla

Pārdomāts?Pat ne tuvu tam,organizācija bij zem katras kritikas,Nebij pārdomāts kā cilvekiem tikt pie un no saviem īpašumiem!

pirms 5 gadiem, 2014.07.01 09:03

nečīksti

1xgadā uz1 nepilnu stundu slēgta satiksme, ak un jau šausmas, Rīgā katru gadu maratonā slēdz tiltus, ielas un visi dzīvi, bet tu nabadziņš vienu nepilnu stundu nevari pagaidīt, nu ej un paskaties sacensības, tas tavs īpašums nekur nepaliks, ak tu ņaudētāj...bet super pasākums bija šajā dienā, taču nūģu vienmēr pietiks!

pirms 5 gadiem, 2014.07.01 17:10

...

Kàpêc Gulbené nav pieaugušo àra trenaźieri pie 1videnes?????

pirms 5 gadiem, 2014.06.30 17:04

vilis

Gulbīśu parkà atkal jauna porn9gràfija ja tà skaitàs jaunà strūklaka drausmas

pirms 5 gadiem, 2014.06.30 17:06

Zane

Tad nu gan.... ej ar kājām pie un no sava īpašuma! Arī veselībai labāk būs,ja pakustināsi kājas!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.01 09:40

mammax3

Padla, es par orientēšanās pasākumu rakstīju. :)

pirms 5 gadiem, 2014.07.01 13:12

okey

Paldies organizatoriem, piedalījāmies gan velo braukšanā, gan bērnu sacensībās, veloorientēšanās, gan izbraucām ar kārlīti. Superīgākās sajūtas un brīnišķīgi atpūtāmies visa ģimene. Tā turpināt!

pirms 5 gadiem, 2014.07.03 02:22