Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbola Federācija lemj par dalību Latvijas Dublieru čempionātā

Latvijas Futbola federācija informē, ka Virslīgas organizācijas komitejas sēdē pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību Latvijas Dublieru čempionātā, kā arī pēc FB Gulbene izslēgšanas no "SMScredit.lv" Virslīgas čempionāta precizēts šīs sezonas komandu sadalījums tiesībām piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā.

Ņemot vērā to, ka no Virslīgas čempionāta izslēgtā FB Gulbene 2015. gada Dublieru čempionātā piedalās ar komandu, par kuru atbild divas organizācijas – biedrība "FB Gulbene 2005" un biedrība "Šitika Futbola skola" -, kā arī to, ka Dublieru čempionāta viens no mērķiem ir veicināt futbola kluba jaunatnes sistēmas spēlētāju attīstību un to iesaisti Latvijas jaunatnes izlasēs, pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību 2015. gada Dublieru čempionātā ar nosaukumu "Šitika Futbola skola". Noteikts, ka visus jautājumus attiecībā uz šīs komandas turpmāko dalību Dublieru čempionātā risina biedrība "Šitika Futbola skola".

Tāpat pēc FB Gulbene izslēgšanas no "SMScredit.lv" Virslīgas čempionāta organizācijas komiteja noteikusi, ka komanda, kas Virslīgas 2015. gada čempionātā ieņems septīto vietu, nezaudēs tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā, bet gan piedalīsies pārspēlēs saskaņā ar Virslīgas reglamenta p.7.3. ar komandu, kas 2015. gada komanda.lv Pirmās līgas čempionātā ieņems otro vietu. Savukārt komanda, kas Virslīgas čempionātā ieņems sesto vietu, automātiski saglabās tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā. Ņemot vērā, ka šis lēmums ir saistīts ar Virslīgas čempionāta reglamenta precizējumiem, kas saskaņā ar LFF statūtiem ir LFF Valdes kompetencē, Virslīgas organizācijas komiteja šo jautājumu virza apstiprināšanai kārtējā LFF Valdes sēdē.

Pievieno komentāru

Sports