Futbola klubu pārstāvji analizē aizvadīto un ieskicē nākamo sezonu 2

Latvijas ZA reģiona futbola klubu pārstāvji tikās Balvos, lai apspriestu aizvadīto sezonu un ieskicētu 2018.gada telpu futbola sacensības jauniešiem, veterāniem un vīriem.

Diskusijā piedalījās Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš nākamā gada pavasarī nolēmis kandidēt uz Latvijas futbola federācijas prezidenta posteni. Viņš iepazīstināja ar savām pamatnostādnēm uz nākamajiem gadiem. Fedrācijas struktūra tiks manāmi optimizēta, stingra finanšu uzraudzība, izlašu galveno treneru kandidatūru pastiprināta izvērtēšana.

K.Gorkšs uzsvēra, ka nevar strādāt ar pagājušā gadsimta metodēm. Klubu pārstāvji un treneri akcentēja pastāvošās problēmas futbola attīstībā klubos un reģionā kopumā. Galvenās no tām – treneru kadru trūkums, neatbilstoša infrastruktūra, katastrofāls jauno futbolistu skaita samazinājums un cits.

K.Gorkšs uzsvēra, ka nākamajai LFF valdei būs jāpievērš pastiprināta uzmanība reģionu klubu darba stimulēšanai. LFF prezidenta kandidāts atbildēja uz daudziem jautājumiem, un atbildes lika noprast, ka viņam ir stingra apņemšanās izvest Latvijas futbola no pašreizējā purva.

Turpinājumā izvērsās asa diskusija par notiekošo Latvijas Futbola federācijas nodibinājumā “Ziemeļaustrumu futbola centrs”. Klubu pārstāji vadībai uzdeva daudzus jautājumus, bet gaidīto atbilžu vietā saņēma garus monologus par to, ko un kā nepieciešams darīt. Diskusija noslēdzās ne ar ko, un kolēģi ir apņēmības pilni atbildes uz jautājumiem gūt citādā ceļā.

Tālāk tika apspriesti sacensību nolikumi, disciplinārais reglaments un veikta izloze telpu futbola čempionātiem. Gulbenes novadu šajās trijās sacensībās kopumā pārstāvēs 12 komandas.

Veterānu komandu konkurencē spēlēs Īves/FK Balvu Vilki, Namejs/Līvāni, Jēkabpils, Serdžiu KS/Alūksne, LSB Meistars/Latgols/Ludza un Jaungulbene. Pirmās spēles decembra sākumā, un noslēgums - nākamā gada marta vidū. Divi sabraukumi plānoti Stāķu sporta namā.

Jauniešu čempionātā 8 vecuma grupās piedalīsies Gulbenes BJSS komandas, bet U-18 grupā spēlēs FB Gulbene 2005 futbolisti. Spēles sāksies novembrī un ilgs līdz marta vidum. Precīzs spēļu kalendārs un sacensību vietas būs pieejamas vēlāk.

ZA reģiona 2.līgas telpu futbola čempionātā spēlēs Lubāna/Degumnieki, BSC Balvi, SK Latgols/Ludza, Līvāni, FK Preiļi, FK Madona, FK Zellis/Gulbene un FB Gulbene 2005. Turnīrs notiks ar izbraukumiem – 7 spēles mājās un 7 spēles viesos. Abas Gulbenes komandas savas sacensības izvadīs Stāķu sporta namā. Līdz ar to vietējiem futbola faniem būs iespēja redzēt 14 laba līmeņa telpu futbola spēles. Pašlaik komandas saskaņo sacensību kalendāru un novembra sākumā tas būs pieejams visiem interesentiem.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

neilands

paldiesa Arfnimbet ,kad bus nakosais Borja,,,

pirms 3 gadiem, 2017.10.27 00:09

X2O

Njaa, neviens labaaks par Borju muusu pusee nav maniits...

pirms 3 gadiem, 2017.10.27 01:19

Sports