Futbola komanda gatavojas jaunajai sezonai 34

Šajā sezonā vietējie skatītāji varēs vērot vismaz 16 mājas spēles
Gulbenes futbola komanda pagājušajā sezonā izcīnīja iespēju startēt Latvijas futbola virslīgas čempionātā. Šobrīd komanda jau ir sākusi trenēties jaunajai sezonai.

Pirmā mājas spēle - 30.aprīlī FB "Gulbene" sporta direktors Romāns Lajuks norāda, ka par spīti finansiāli grūtiem laikiem kopā ar Gulbenes novada domi nolemts turpināt iesākto un cīnīties arī Virslīgā.

 

"Par to, ka šobrīd ir grūti laiki, liecina arī, piemēram, tas, ka piedalīties atteicās komanda ar lielām tradīcijām - tā ir Rēzeknes "Blāzma". Tādējādi čempionātā spēlēs deviņas komandas, aizvadot četru apļu turnīru. Tas nozīmē, ka būs ļoti daudz spēļu un arī Gulbenē notiks vismaz 16 spēles," stāsta R.Lajuks.

 

Viņš piebilst, ka kalendāru izdevies sakārtot tā, ka pirmās spēles tiks aizvadītas izbraukumā. Pirmā mājas spēle notiks 30.aprīlī pret komandu "Olimps"/RFS .

 

"Varbūt mums ne visai paveicās ar izlozi, jo sākumā mums būs jāaizvada spēles pret trim spēcīgākajām komandām - "Daugava" (Daugavpils), "Skonto" un "Ventspils". Taču varam apsolīt, ka, par spīti tam, ka citas komandas trenējas jau no decembra un aizvada treniņnometnes Turcijā, mēs cīnīsimies, mēģināsim pabojāt citiem nervus un atņemt kādu punktu," saka komandas sporta direktors.

 

Komandai piesaista jauniešus

Runājot par komandas sastāvu, R.Lajuks norāda, ka šobrīd komandā trenējas desmit cilvēki no pagājušā gada komandas sastāva.

 

"Mūsu svarīgākais uzdevums pagājušajā gadā bija futbola popularizācija un otrs - dod iespēju jauniem zēniem pie mums sagatavoties un iet tālāk vai arī šeit reanimēties. Domāju, ka savu uzdevumu mēs izpildījām. Skatītāju skaita ziņā mēs bijām pirmie, uzstādījām pat 1.līgas rekordu, kā arī daži puiši pārcēlās uz spēcīgākām komandām, piemēram, Oļegs Laizāns ir parakstījis līgumu ar "Ventspili", turpat atrodas arī Minori Sato, lai gan par viņa tālākajām gaitām vēl pagaidām nav nekas zināms, divi Liepājas puiši Toms Mežs un Vladimirs Kamešs šobrīd ir arī "Liepājas metalurga" sastāvā. Taču mums ir jāiet uz priekšu savā attīstībā. Saprotam, ka nevaram ilgi dzīvot tikai ar citu pilsētu futbolistiem, tāpēc mēs esam uzsākuši jauno futbolistu piesaisti komandai," norāda R.Lajuks.

 

Šobrīd ar komandu kopā trenējas trīs 16 līdz 18 gadus veci Gulbenes puiši - Jānis Keišs, Emīls Bisenieks un Emīls Grāvlejs, kā arī divi puiši no Smiltenes - Edgars Jansons un Jānis Rubenis, vēl pievienosies arī Elvis Teremko.

 

"Pirmais iespaids par puišiem ir patīkams. Domāju, ka tādā slodzē viņi vēl nebija darbojušies, taču ir ļoti centīgi. Vismaz divi trīs paliks kopā ar komandu, taču jebkurā gadījumā mēs turpināsim viņiem sekot un darīt visu, lai viņi progresētu," piebilst R.Lajuks.

 

Emīls Grāvlejs laikrakstam atzīst, ka ir ļoti priecīgs par piedāvāto iespēju trenēties kopā ar komandu. Viņš futbolu spēlē jau sen, taču tagad ir iespēja trenēties daudz profesionālāk. "Centīšos sevi parādīt no labākās puses, lai, iespējams, varētu spēlēt kopā ar komandu," saka jaunietis.

 

"Tā kā mums ir jāspēlē uz lielā laukuma, bet finansiālā nasta ir tik smaga, ka nācās vismaz šogad atteikties no mākslīgā laukuma izveides šeit, tādēļ vienojāmies ar Staiceles treniņbāzi, ka tur varēsim aizvadīt treniņnometni, kā arī nākamā mēneša sākumā izbrauksim uz Kurzemi, kur Liepājā un Palangā notiks turnīri. Tur sāksim spēlēt, kā arī turpināsim komandas komplektāciju. Domāju, ka komandai varētu pievienoties vēl astoņi līdz desmit spēlētāji," saka sporta direktors.

 

Pagājušajā gadā komanda iztika ar dažu privātpersonu atbalstu, bet šogad tiek mēģināts piesaistīt partnerus.

 

"Patīkami, ka mums ir izdevies noslēgt sadarbības līgumu ar SIA "Piebalgas alus". Viņi visu sezonu mūs apgādās ar dzeramo ūdeni, kā arī iespēju robežās palīdzēs finansiāli," atklāj R.Lajuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 34

Ligogaigree

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 9 gadiem, 2012.05.18 11:22

MAIKL

Un vel kas. Ludzu katrs no jums (super futbola ekspertiem) sasprindziniet savas smadzenes un logiski apdomaiet ka vareja 14-16 gadus veci puisi nostiprinaties pieauguso komanda. Ieverejot ari to, ka tur jau sen bija izveidots savs "klubins", neviens vinus tur negaidija. Komandai kura spelejusi 1 liga, to brid pasai vaijadzeja komplekteties ar specigim speletaiem. Un tad nebija pat domu lai sastava paraditos kads jauns talatigs puisis kuru vajadzetu pavilkt aiz sevim. Pilnigi piekritu ka limenis kura vini uz so brid ir piesaistiti ir ljoti augst bet citas iespejas izaukmes joma nav radzamas. Sakara ar augstak mineto, gribu lai visi futbola cienitaji butu pateicigi trenerim Konevam ka vins vismaz megina uzticeties gulbenes jauniem futbolistiem. Pavisam jauni gulbenes futboliti redzot ka vinus vecakus partnerus piesaista virsligas komanda zemi treninos raks lai ar laiku atrastos tur pat.
Laikam jau so gad Gulbenes komandai bus ljoti gruti. Nav pelnvertiga sastava un no veca ir zaudec kodols. Tapec gribu novelet saja sezona veiksmi FB Gulbene 2005 Latvijas virsliga, notureties so sezon taja un savakt futbola prasmi un pieredzi paradot savu raksturu.

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 11:32

MAIKL

Es gribetu isteikt ari savu viedoki. Emils G.17gadi, Janis K.18gadi un Emils B.18gadi ir tie puisi kuri savlaik ir spelejusi jauniesu Latvijas virsliga pret vienaudzim no SKONTO, LIEPAJAS METALURGA, SITIKA FS, VENTSPILS FC un tt. Tapec futbola sapratne un pieredze viniem eksiste. Domaju ka FB Gulbenei nav tie labakie finansiali laiki un vini nevar sev atljauties pirkt dargus, speletajus. Analizejot augstak mineto uzskatu, tas ir normali kad jaunie puisi piesaistiti galvenai Gulbenas komandai.( Ja, viniem paveicas, ka saja bridi komanda nav tik lielas konkurences. Katram dzive dod iespeju izcelties bet ne katrs spej to izmantot.)Emil, Jani, Emil lai jums veicas un izmantojiet dotu jums iespeju pilna apjoma!!!
Runajot par puisiem kuri dzenajusi bumbu 1 un 2 liga visiem viniem liels paldies un gods bet ..... uzskatu, vairakiem no viniem laiks ka ari fiziskais un tehniskais potencials ir jau talu aizmugure lai varetu spelet FB Gulbene 2005 galvenaja komanda.

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 08:14

DD ......

Jūs tak esat klauni,E. Grāvlejam ir 16. nevis 18.gadi.
Tie smiltenieši ir nulles:)
TAS DD ir ļoti liels klauns

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 18:05

DD to Ha Ha

Iespējams,ka no futbola neko nejēdzu,bet,domāju,ka,ja spēlētajs grib spēlēt virslīgā,tad,viņam jau no kādiem gadiem 14 ir jāsāk spēlēt tajā pašā 2.līgā,kur tas līmenis nav tik augsts...

Tie pieaicinātie smiltenieši to dara jau sen,līdz ar to arī viņu līmenis ir galvas tiesu augstāks par šiem trim no Gulbenes...
žēl,ka te daļa komentētaju ir tik aprobežoti,ka nesparot to,ka ne jau kādam ir žēl,ka viņi tur trenējas - runa ir par to,ka ir jau krietni vien par vēlu,lai no viņiem kaut kas sanāktu - tad jau labāk būtu piesaistījuši kādu 15 gadīgo..

Bet,visam ir arī pluss,jo,tiem amatieriem,kas,iespējams,spēlēs 2.līga, būs labi papildinājumi,jo,virslīgas līmeņa džeki tādās komandās vienmēr lieti noder..

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 08:55

DD to hund

Tu vispār pats saproti,ko tu tur uzrakstīji?Droši vien esi tuvās attiecības ar kādu no pieminētajiem spēlētājiem,ka tik dedzīgi te aizstāvi...

Ko nozīmē tevis teiktais - "kā tad jaunie varēja tikt laukumā, ja tie gudrinieki vienmēr bija priekšā"? Var redzēt,ka no futbola esi ļoti talu,ja vari izteikt šādu stulbu komentāru..Iespējas bija visiem,tikai,diemžēl,šo talantu līmenis bija krietni par zemu pat priekš tās 2.līgas...

Vai arī tu kā leils futbola speciālists gribi teikt,ka treneri,kas iepriekš vāca 2.līgas komandu bija par stulbiem,ka nepamanīja šādu futobla talantu eksistenci Gulbenē?

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 08:50

ha ha

DD, tu domā ka šie trīs puiši būtu 4. gadi jaunāki viņi tiktu spēlēt 2. līgā???
Manuprāt lielākā problēma iepriekš bija šādu treneru trūkums, kā Koņevs, vai Korobļovs! Kāpēc gan tagad neizmantot to ka mums rajonā ir šādi specialisti, kuri zin kā spēlēt un trenēt!!! Protams ka mazliet par vēlu, jo 18. gados jau pat virslīga ir stabīli spēlētāji, bet kaut kā tas viss ir jāsāk! Šogad paņēm 18. gadīgos, nākošgad parādīsies kāds 16. gadīgais, galvenais dot iespēju!

pirms 10 gadiem, 2011.02.23 22:15

Hund

lasot šo DD muldāšanu, paliek šērmi_kā tad jaunie varēja tikt laukumā, ja tie gudrinieki vienmēr bija priekšā_tie tavi alus dzērāji pēc pāris gadiem vairs nespēlēs_ja vēl kāds no gulbeniešiem tiks komandā, tu aizziesi no futbola vai izmetīsi datoru pa logu?

pirms 10 gadiem, 2011.02.23 18:26

DD to zuum

Man jau liekas,ka tu stipri kļūdies,domājot,ka no šiem trim piesaistītajiem kaut kas iznāks.
Būtu viņi gadus 4 jaunāki,tad,nešaubos,ka Koņevs viņiem iemācītu spēlēt to futbolu.
Ja viņi būtu kaut nedaudz sliktāki par tiem,kas spēlēja 2.līgā,viņi nākotnes vārda sen jau būtu piesaistīti 2.līgas komandai,bet,tie tevis pieminētie spēlētaji,kas starpbrīžos dzēra alu un pīpēja joprojām ir galvas tiesu pārāki par šiem trim,kas tagad trenējas ar virslīgas klubu.

Tātam Jānim Lapsam tur līdz tam virslīgas līmenim ir kā līdz mēnesim,savukārt,tiem trim pārējiem vēl līdz Jāņa līmenim ir ļoti,ļoti daudz jātrenējas...

pirms 10 gadiem, 2011.02.23 08:46

vovciks

es gan ceru , ka jaunie Gulbenes futbolisti speles virssligas komanda,redzeju ka vinji spele,normali puisi , tikai viniem neatlaidigi jatrenejas.Es pateicoties Arnim JUSU komanda nospeleju sesus gadus, atmosfera Jusu komanda ir kolosala (Balvos tadas nav). Es nepiekritu TAM komentetajam kurs rupji sakot ap*** Gulbenes 2 ligas komandu- mes tur visi esam amatiri, kuriem ir gimenes, darbs gimenju uzturesanai un protams futbols, kad spelejam 1 liga mums bija ari 2 ligas speles, Gulbenes tad vel rajona cempis un man ka Balvenietim vel Balvu rajona cempis. Slodze mums bija kolosala bez trerniniem, bet vajadzeja vel ar gimeni pabut kopa. vel reiz gribu atgadinat TAM komentetajam kurs ir sliktas domas par MUSU 2 ligas komandu- MES nesam profii, MES esam amatieri kuriem futbols patik un sava limeni MES to spelejam.Paldies Gulbenes komandai, Arnim, ka man deva tadu iespeju spelet JUSU komanda

pirms 10 gadiem, 2011.02.23 01:13

zuum to DD

es domāju ka tie, kas spēlēja 1.līgā pirms gadiem labi parādīja kādi viņi futbolisti- puslaikā dzēra alu un uzsmēķēja
Tagadējajiem pieaicinātajiem vismaz, cerams, ka būs nākotne, jo ja jau fiziskajā spēj turēt līdz, tad jau tehniku arī apgūs, jo vienkārši ar tādiem treneriem, kādi viņiem bijuši, to nevarēja apgūt...

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 22:25

DD

žēļ,ka tādi kā Arcix 10 un vēl daži mūsu novada "futbola speci",palasot kaut kādu skauģu komentārus,uzreiz tik dedzīgi apvaino spēlētājus,kas spēlē 2.līgā.
Domāju,ka neviens no tiem,kas pirms 3 gadiem spēlēja 1.līgā nemaz negib spēlēt un trenēties tādā līmenī,lai spēlētu virslīgā. Viņi visi spēlēja futbolu tikai tāpēc,ka patīk šis sporta veids-bez kādām nopietnām ambīcijām futbolā.

100 punkti vau teikt,ka nevienam no viņiem tā virslīga nav vajadzīga...

Smieklīgu šo visu padara fakts,ka, piedodiet par izteicienu,bet,ar komandu trenējas tik zema līmeņa spēlētāji...Ja cilvēks nekad nav spēlējis kaut vai 1.līgā,ko viņš vispār meklē pie tik nopietna trenera kāds ir Koņevs?

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 17:52

aaa

, nespeeleeju un nekad nespeeleeshu futbolu..... :)):D arcikx 10010 vai ...:):D:D:D
vari mineet vien taalaak...:D

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 16:09

ha ha

nē nu runā jau ka Dugavpilī ir sava republika, bet
http://www.tsi.lv/index.php?id=5304&lang=lv

izrādā ka šie izdomājuši savu sporta veidu :D :D, turklā vēl LR kausa izcīņa notiek, laikam tiešām uz betona galvu sasituši, ka nezin kur spēlē :)

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 15:12

to ha ha, ho ho un hu hu

Mums novadā ir daudz komandu futbolā. Vai tad viņas bez vārtsargiem spēlē? Par futboliem. Es zinu klasisko(11:11), minifutbolu(7:7 vai 8:8), telpu futbolu(futzāls), pludmales futbolu, dubļu futbolu, zemūdens futbolu, tenisbolu. Par zāles(betona vai koka) futbolu neko nezinu.
Starp citu, izlasi savu uzsrakstīto, jo gramatikā tev arī ir 12(!) kļūdiņas.

pirms 10 gadiem, 2011.02.22 08:09

ha ha

Runājot par telpu futbolu, zāles futbolu un futzālu!!!!
Līdz šim vēl nevaru iebraukt, bet teikt ka tāda zāles futbola nav, gan nevar teikt :)

pirms 10 gadiem, 2011.02.21 23:13

ha ha

To jau es saku ka vajag veidot piramīdu! Nu nav mums vietējo kas pavilktu virslīgu, tas ir fakts, un uzskatu nav jēgas vecos 2.līgas spēlētājus tagad vilkt 1. līga, kur nu vēl virslīga! kā jau pats teici mums ir amatieri, tur neko nepadarīsi!!! Cik saprotu Tu mums arī tāds zinošs futbola sfērā, bet vietējo vārtsargu nevari nosaukt (pat amatieru līmenī)???
Starp citu izlasi savu uzsrakstīto, un gramatikā tev arī ir kļūdiņa :D :D

pirms 10 gadiem, 2011.02.21 23:04

vārtu sargs, tas...

...skan amizanti. Vēl futbolā ir uz brucējs un aiz sargs!? Labi, ka nav zemes sargs. Mīļais cilvēk, piecas reizes izlasīju tavu komentu un nesapraru - tu esi par Gulbenes futbola attīstību vai pret to? Par rezultātiem. Kur tad telpu futbolā(nēesu dzirdējis par tādu zāles futbolu) ir tie panākumi pēdējā gadā? Par 2.līgu un minifutbolu nerunāsim, to spēlē amatieri. Tomēr ir prieks, ka daži jaunieši tiek uzaicināti uz virslīgas treniņiem. Pagājušajā gadā, cik zinu, daudziem gulbeniešiem bija dota iespēja iekļūt pirmās līgas komandā. Vienam patraucēja bizness, vienam mācības, vēl kādam par daudz garšoja. Savu dzīvi jau izvēlamies mēs katrs, arī sportā.

pirms 10 gadiem, 2011.02.21 22:50

ha ha

dzert ir jāmāk, bet ir arī jāsaprot kāda līmeņa futbolisti ir izaudzināti Gulbenē!
Ziemeļaustrumu līmenim ( 2. līga, ZA čempionāti 7:7, un zāles futbolam nav ne vainas) pat ļoti labs, rezultāti runā paši par sevi, bet kam aukstākam, nu neder mūsu futbolisti, nav ko apvainoties! Viens no galvenajiem iemesliem manuprāt ir spēcīgu specialistu trūkums, kuri iemācītu kā to lielo futbolu spēlēt! Starp citu kad pēdējo reizi bija normāls vārtu sargs Gulbenei, kurš bija vietējais? Tāpēc es saku ka jādot iespēja jauniešiem! Pat šie trīs vietējie jau ir saniegums, par ko jāpriecājās, redzēsiet pēc pāris gadiem būs vairāk!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.21 20:10

Sports