Futbola sezona rit pilnā sparā 3

Latvijas 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā FB „Gulbene 2005" spēlēja Ludzā, bet FB „Gulbene/Juniors" - Apē.

Ar divām uzvarām divās spēlēs ir čempionāta līderi.

Spēle Ludzā solījās būt interesanta, jo ludzānieši pirmajā spēlē ar 3:0 pārspēja Madonas FK „Kvarcs". Ludzas komanda bija labi nokomplektēta, bet vairāk nekā puse no tās ir vārtsargs Dainis Nalivaiko. Iepriekšējos pāris gadus viņš spēlēja Gulbenes komandā. Mūsu uzbrucēji bija krietni aktīvāki, un saimnieku vārtsargs rāvās melnās miesās. Spēles 15.minūtē ludzānieši pārkāpa noteikumus netālu no soda laukuma, lielisku soda sitienu izpildīja Mikus Rubenis un rezultāts kļuva 1:0. Turpinājumā spēle kļuva asāka un brīdinājumus nopelnīja Jānis Lapss un Arnis Ivanovs. Pirmais puslaiks tā arī beidzās. Otrajā spēles daļā izcēlās incidents, kura rezultātā sarkano kartīti saņēma Ludzas komandas spēlētājs. Tas vēl vairāk pastiprināja gulbeniešu uzbrukumus. Spēles izskaņā laukuma saimnieku kļūdu aizsardzībā vārtu guvumā pārvēta J.Lapss. Tad labajā malā lieliski nospēlēja Artūrs Zelčs, piespēle vārtu tuvumā un A.Ivanovs panāca 3:0. Spēle tā arī beidzās. Bez minētajiem futbolistiem Gulbenes komandā spēlēja Vladimirs Frolovs, Valentīns Surovs, Edijs Aleksāns, Sergejs Kauliņš, Artis Timenieks, Radions Slusorenko, Renārs Šķenders, Einārs Zaķis, Māris Lazdiņš un Aivars Začs. FB ‘Gulbene 2005" ar divām uzvarām divās spēlēs ir čempionāta līderi.

Mūsu junioriem neveicās
Juniori sacentās ar komandu „Ozoli AZ/Jaunlaicene". Spēle sākās ar abpusējiem uzbrukumiem, un labākas iespējas bija gulbeniešiem. Puslaika vidū pirmais bīstamais moments radās pie mūsējo vārtiem un rezultāts kļuva 0:1. Puiši mazliet apjuka, un spēles pavediens pazuda. Puslaika izskaņā vēl viena kļūda un jau 0:2. Otrajā spēles daļā FB „Gulbene/Juniors" sastāvā laukumā devās daudzi 15 un 16 gadus veci puiši un tas spēles tempu paaugstināja. Pēc neilga laika saimnieki savā soda laukumā spēlēja ar roku un 11 m soda sitienu realizēja Edijs Aleksāns un 1:2. Mūsējie turpināja uzbrukt un varēja cerēt uz neizšķirtu. Lieliska kombinācija izveidojās starp Emīlu Bisenieku un Emīlu Grāvleju, bet mazliet pietrūka. Mums neveicās. Vēl vairāk, spēles pēdējā minūtē saimnieki izmantoja vēl vienu nesaprašanos aizsardzībā un spēle beidzās ar 1:3.

Futbola cienītājus gaida vairākas spēles
Otrajā līgā mūsu komandām nākamā būs savstarpējā spēle Gulbenē 19.jūnijā pulksten 19.00. Savukārt 13.jūnijā no pulksten 10.00 Gulbene stadionā notiks Ziemeļaustrumu reģiona tautas futbola čempionāta spēles.

Vēl viens futbola pasākums pie mums būs Gulbenes minifutbola čempionāts, kurš sāksies ar 28.jūniju. Visas 11 komandas izspēlēs vienu apli katra ar katru, bet otrajā etapā piecas labākās turpinās spēles pirmajā līgā, bet atlikušās sešas spēlēs otrajā līgā. Pieteikušās ir šādas komandas: „Gulbene I" , „Gulbene/Juniors", „Andrea" (Gulbene), „Vecie&Jaunie" (Gulbene), Druviena, Lizums, Lejasciems, Beļava, Stāmeriena, Stradi un Galgauska. Spēles notiks Gulbenē, Lizumā un Lejasciemā.