Futbolisti Valkā izcīna otro vietu

FB "Gulbene/Rubate" futbola komanda Valkas domes kausa izcīnā ierindojās 2.vietā.

Pirmajā spēlē, būdami teritoriālā pārākumā, mūsu spēlētāji ar Priekuļiem panāca tikai 0:0.

 

Otrajā spēlē ar Smiltenes "Abulu" (spēlē Latvijas 1.līgā) vārtus guva Mārcis Graudiņš un Jānis Gailums, tādējādi - uzvara ar 2:0.

 

Pēdējā spēlē, diezgan negaidīti, ar 0:1 nācās piekāpties Valkas komandai.

 

Otro vietu izcīnīja Einārs Zaķis, Vladimirs Frolovs, Valentīns Surovs, Dainis Tašiņš, Aivars Začs, Māris Bērziņš, Dainis Maslovskis, Gatis Rikveilis, Mārcis Graudiņš, Gatis Zelčs, Sergejs Kauliņš un Jānis Gailums.

 

Šis turnīrs bija kā sagatavošanās posms Latvijas 2.līgas finālam, kurš notiks 27. un 28.oktobrī Rīgā, Arkādijas stadionā.

 

Priekšsacīkstēs Rīgas čempioni komanda "Elīza" spēlēs ar Liepājas "Varavīksni". Šīs spēles uzvarētāji pusfinālā 27.oktobrī pulksten 11.30 sacentīsies ar Jēkabpils komandu (ar to pašu komandu, ar kuru futbola 7:7 finālā spēlēja Stāmeriena).

 

Otrajā pusfinālā 27.oktobrī pulksten 13.20 FB "Gulbene/Rubate" spēlēs ar Jūrmalas "Spartaku". Jūrmalnieku sastāvā spēlē vairāki Latvijā pazīstami futbolisti, piemēram, A.Blagonadeždins, V.Zarudnijs un citi.

 

28.oktobrī pulksten 11.00 notiks spēle par 3. - 4.vietu, pulksten 12.50 - spēle par 1.-2.vietu. Finālisti iegūst tiesības spēlēt Latvijas 1.līgā.

Pievieno komentāru

Sports