Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbolisti viesojas skolās

Aizvadītajā nedēļā Latvijā tika organizētas tradicionālās Futbola dienas. Šo pasākumu ietvaros valstī notika daudzi turnīri, jauno futbolistu tikšanas ar Latvijas izlases spēlētājiem un citādas aktivitātes.

Biedrība FB “Gulbene 2005” šajā aktivitātē iesaistīja virslīgas komandas ārzemju futbolistus, kuri iepazīstināja lauku skolu bērnus ar treniņu procesu, sadzīvi un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem. Pirmā tikšanās notika Gulbenē un mūsu viesi bija Sveķu skolas futbolisti ar direktoru Aigaru Lasi. Notika aktīvs treniņš, kuru vadīja Jānis Lapss, bet piedalījās Japānas, Korejas un Gruzijas futbolisti. Pēc nodarbībām notika domu apmaiņa un atbildes uz jautājumiem. To noslēdza kopīga foto sesija.


Turpinājumā FB “Gulbene” futbolisti devās ciemos pie Lizuma, Tirzas un Galgauskas bērniem. Lizumā mūs sagaidīja pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars un sporta pedagogs Aigars Bērziņš. Futbolisti veica paraug treniņu un atbildēja uz jautājumiem. Tie bija pat japāņu valodā. Kopīgs foto un dodamies uz Tirzu. Tur mūs pārsteidza lietus, bet tas netraucēja darboties kopā ar jaunajiem tirzmaliešiem skolotāja Mārča Rudzīša vadībā.


Vislielākais sagaidītāju pulks mūs gaidīja Galgauskā. Skolas vadība un sporta pedagogs Ģirts Boks bija labi gatavojusies šim pasākumam. Tas ir pašsaprotami, jo galgauskieši savulaik bija labi futbolisti. Sevišķi meitenes. Galgauskā aktivitātēs tika iesaistīti visi klātesošie. Virslīgas futbolisti sniedza autogrāfus, rādīja futbola "trikus" un atbildēja uz jautājumiem. Visām skolām tika dāvāti futbola dienas pasākumiem veltīti plakāti un diplomi, kā arī futbola bumbas, afišas un citas dāvanas.


Pasākums notika ar cerību, ka bērni aktīvāk pievērsīsies fiziskām aktivitātēm un futbolam konkrēti. Ņemot vērā jauno cilvēku lielo aktivitāti, uzskatām, ka futbola dienas pasākums ir sasniedzis savu mērķi.

Pievieno komentāru

Sports