Futbolistiem - smagas spēles

atvijas 2.līgas ZA reģiona futbola čempionātā notikušas kārtējās spēles. FB "Gulbene 2005" komanda spēlēja Madonā ar FK "Kvarcs".

Pirmajā puslaikā saimnieki bija aktīvāki, bet vārtus guva tikai tā izskaņā. Otrā puslaika sākumā, pēc stūra sitiena izspēles, Jānis Lapss panāca 1:1. Turpinājumā spriedze pieauga. Viens no mūsējiem guva traumu un atstāja laukumu, otrs ar traumu turpināja spēli. Maiņu nebija.

Madonieši laukumā sūtīja svaigus spēkus, bet aktīvāki palika mūsējie. Aizrāvušies ar uzbrukumiem, gulbenieši spēles izskaņā kļūdījās aizsardzībā un FK Kvarcs panāca 2:1.

Sāpīgs zaudējums, bet zinot, kādā sastāvā komandai nācās doties uz Madonu, atbildes spēlē Gulbenē mūsējiem būs lielāka motivācija.

Smaga spēle FB Gulbene/Juniors komandai sanāca Ludzā. Jaunajiem gulbeniešiem bija grūti sacensties ar laukuma saimniekiem. Jau pirmajā puslaikā bija 1:4(vārtus guva Radions Slusorenko), bet kopumā zaudējums ar 1:7. Vēl vienā spēlē FK Balvu Vilki/Mārupe ar 3:2 uzvarēja Ozoli AZ/Jaunlaicene.

Nākamās spēles mūsu komandām būs tikai 16.augustā, kad Gulbenes stadionā juniori sacentīsies ar Balvu/Mārupes komandu, bet galvenā komanda ar Ozoli AZ/Jaunlaicene.

Turpinās pieteikšanās amatieru futbola turnīram „Mītava Open 2009", kurš notiks Gulbenes stadionā 1.augustā.