Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: aktivitātes jaunajā vasaras sezonā 5

Vēl nesen ZA reģionā pilnā sparā ritēja telpu futbola sezona, bet jau tiek kārtoti organizatoriskie jautājumi vasaras sezonai. Neskatoties uz laika apstākļiem (sniegs, sals), futbolisti ir apņēmības pilni jau maijā spēlēt uz zaļajiem laukumiem.

ZA reģionā galvenais uzsvars ir jaunatnes futbolam. Šajā sakarā 25.aprīlī Varakļānos notiks reģiona jaunatnes klubu treneru un pārstāvju sanāksme, kurā tiks apstiprināts jaunatnes čempionāta nolikums un saskaņoti spēļu kalendāri. Orientējoši šajās sacensībās varētu piedalīties gandrīz piecdesmit komandas.  

Otro gadu pēc kārtas ZA reģiona 2.līgas čempionāts notiks apvienoti ar Latgales reģionu. Katrā no šiem reģioniem ir 4-5 komandas un apvienojoties čempionāts iegūst sportiskajā ziņā. Šo komandu pārstāvju sanāksme notiks 17.aprīlī Preiļos.

 

Jebkuras sacensības nevar notikt bez tiesnešiem. Jaunie futbolisti, kuriem ir doma paralēli pievērsties tiesāšanai, tiek aicināti 21.aprīlī uz Gulbeni, kur no pulksten 10.00 Gulbenes sporta centra telpās notiks ZA reģiona futbola tiesnešu iesācēju seminārs-nodarbība. To vadīs Latvijas Futbola federācijas lektori, kuri savulaik ir bijuši vadošie tiesneši valstī. Pieteikties un gūt informāciju par semināru var pa telefonu 28334425 (Arnis).

 

Futbola klubu vadītāji un skolu sporta pedagogi tiek aicināti ieinteresēt jaunos futbolistus piedalīties šādā bezmaksas seminārā.

 

Tradicionāli ZA reģionā tiek plānot minifutbola (7:7) čempionāts, kura uzvarētāji iekļūst Latvijas finālsacensībās. Čempionāts ar sabraukumiem notiks no jūnija līdz septembrim. Potenciālo komandu pārstāvjiem interesēties pa telefonu 28334425 (Arnis) līdz 10.maijam.

 

Plašs futbola pasākums Latvijas mērogā notiks 18.maijā, kad Rīgā būs Futbola dienai veltīts festivāls „Daugavas labais krasts pret Daugavas kreiso krastu" un citi pasākumi. Noslēgsies viss ar Latvijas kausa izcīņas fināla spēli Skonto stadionā.

 

Reģionos un novados Futbola dienas pasākumi notiks 17. vai 19.maijā. Latvijas Futbola federācija iespēju robežās palīdzēs organizatoriem ar atribūtiku un labāko apbalvošanu. Pasākumu norises scenārijs ir pilnīgi organizatoru kompetencē. Būtu vēlams to paziņot LFF, lai novadu aktivitātes parādītos kopējā Latvijas Futbola dienas pasākumu plānā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

xxx

LFF uzliktu par velti, tikai vieta jasagatavo,bet to jau gadu gadiem nevar izdarit,sports tacu Gulbenei nav vajadzigs,Daudzinai tak dzipu vajag!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 19:53

ukačaka

Kad Gulbenē būs mākslīgā seguma futbola laukums? Tad atkritīs vārdi "neskatoties uz laika apstākļiem" !

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 14:41

Sports