Futbols: ar 3:1 pārspēj tukumniekus 7

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 3:1 pārspēja Tukuma futbolistus. Vairāk foto šeit.

Spēles sākumā gulbenieši ātri guva vārtus(precīzs bija V.Kurma). Turpinājumā arī izpaudās mūsējo pārsvars, kaut arī viesi atbildēja ar pretuzbrukumiem. Mūsu futbolistu neizmantoto izdevību skaits bija milzīgs. Joprojām slimojam ar neprecizitāti. Tikai puslaika izskaņā pieredzējušais V.Rimkus guva tehniski skaistus vārtus un atpūtā komandas devās ar 2:0. Otrā puslaika sākumā V.Kurma panāca 3:0 un likās, ka viesus gaida sagrāve. Tā nenotika, jo mūsēji izmisīgi nevarēja pārspēt viesu lieliski spēlējošo vārtsargu. Spēles laikā no droša vārtu zaudējuma viņš savu komandu glāba 17(!) reizes. Puslaika vidū sākās spēlētāju maiņas un laukumā devās arī gulbenietis A.Deksnis, kurš spēlē tukumnieku komandā. Mūsu sastāvā laukumā devās jaunie M.Kozlovskis un K.Stepanovs, kā arī J.Pastars. Spēles noslēdzās negatīvā tonī. Vispirms viesi guva vārtus, bet tad otro brīdinājumu(noraidījumu) saņēma S.Tjurikovs. Spēle noslēdzās ar 3:1.

Nākamā spēle Gulbenē notiks 10.augustā pulksten 17.00, kad šeit viesosies FK "Ventspils-2" komanda.

Gulbenieši ar FK "Tukums" spēlēja šādā sastāvā: 21 M.Bogdanovs, 3 K.Jeļkins, 17.J.Kazura, 2 S.Tjurikovs, 6 D.Telešs(14 J.Pastars 87'), 4 D.Šiļuks, 18 I.Korabļovs, 16 M.Tarasovs, 9 S.Pihockis(15 K.Stepanovs 72'), 10 V.Kurma(8 M.Kozlovskis 74'), 20 V.Rimkus.

Vārtus guva: V.Kurma 3', 52', V.Rimkus 39'

Brīdināti: S.Tjurikovs 5', 88'; M.Tarasovs 41'

Noraidīts: S.Tjurikovs 88'