Futbols: ar Ludzas futbolistiem cīnās neišķirti

Latvijas 2.līgas čempionātā FB Gulbene/GFA komanda izbraukumā cīnījās neizšķirti ar Ludzas NSS futbolistiem.

Gulbenieši spēli sāka šādā sastāvā : Dz.Peksts. V.Surovs(C), I.Roziņš, D.Lazdiņš, I.Jezuns, M.Aigars, S.Sirmais, A.Timenieks, S.Putniņš un M.Kozlovskis.

Spēli aktīvāk sāka mūsu futbolisti, bet vārtus pirmie guva ludzānieši. Precīzi izpildot tiešo brīvsitienu, 13.minūtē majenieki atklāja rezultātu. Arī turpinājumā krietni labāki bija Gulbenes futbolisti, bet bumba spītīgi nelidoja saimnieku vārtos. Izcilas izdevības bija A.Timeniekam, M.Kozlovskim, I.Jezunam un S.Putniņam. Ko nepaveicām ar komandas spēli, to 35.minūtē izdarīja M.Kozlovskis. Precīzs un spēcīgs sitiens no tālienes un bumba ielidoja vārtos tieši zem pārliktņa un 1:1.

Puslaika izskaņā Ludzas futbolists saņēma brīdinājumu par rupju spēli. Otrajā puslaikā gulbenieši turpināja uzbrukt, bet atkal vārtus guva saimnieki. Nesaprašanās aizsardzības zonā, un rezultāts jau 1:2. Tomēr mūsu futbolisti turpināja uzbrukt un veidoja daudzus momentus. Precizitāte šoreiz nebija mūsu pusē. Laukumā devās N.Zeps, nomainot S.Sirmo un K.Sveķis M.Aigara vietā.

Jo tuvāk nāca spēles noslēgums, jo Ludzas komanda vairāk pagura. Lieliska iespēja bija I.Jezunam, netrāpīja M.Kozlovskis, mazliet pietrūka A.Timeniekam. Tomēr spēles izskaņā M.Kozlovskis guva savus otros vārtus, panākot 2:2.

Noslēgumā laukumā E.Zaķis nomainīja I.Jezunu, bet spēle noslēdzās 2:2.

Turnīra tabulā gulbenieši ir trešie, bet M.Kozlovskis ar 5 gūtajiem vārtiem ir viens no rezultatīvākajiem čempionātā.

Citu spēļu rezultāti:.

Lubāna – FK Kvarcs 0:2,

Balvu SC – Ludza 12:2(!),

FK Kvarcs – Balvu SC 1:7.

Nākamā 2.līgas spēle mūsu komandai notiks Gulbenes stadionā 9.jūlijā pulksten 14.00, kad šeit viesosies Madonas FK Kvarcs. Toties 8.jūlijā no pulksten 10.00 Gulbenes stadionā notiks novada futbola čempionāta spēles.