Futbols: ar madoniešiem cīnās neizšķirti

Latvijas 2.līgas futbola čempionātā FB Gulbene/GFA futbolisti izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar vietējo FK Kvarcs/MBJSS komandu.

Pirms spēles gulbeniešus gaidīja nepatīkams pārsteigums, jo sacensību rīkotāji, neinformējot mūsu komandu, pārcēla spēli par vienu stundu. Rezultātā madoniešu futbolists, kura dēļ tā centās, noslēgumā izdarīja saimniekiem „lāča pakalpojumu”.

Mūsu komandas sākuma sastāvā devās E.Zaķis, I.Roziņš, V.Surovs (C), R.Ozoliņš, D.Lazdiņš, M.Graudiņš, R.Šolins, M.Aigars, I.Jezuns, R.Šķenders un S.Putniņš. Spēli gulbenieši sāka aktīvi, izveidojot vairākus bīstamus momentus. Tad negaidīts pavērsiens, jo vieglu augšējo bumbu nenovaldīja mūs vārtsargs un rezultāts kļuva 0:1. Spēle turpinājumā izvērtās ļoti „kokaina”, jo abas komandas vairāk rūpējās par aizsardzību. Pāris lieliskas iespējas bija R.Šķenderam. bīstami uzbruka S.Putniņš un I.Jezuns, bet rezultāts nemainījās. Madonieši spēlēja asu futbolu un pelnīja soda sitienus. Pāris labus tiešos brīvsitienus izpildīja R.Ozoliņš, bet vārti netika gūti. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:1.

Otrajā puslaikā gulbenieši turpināja aktīvu futbolu, un pretinieki sistemātiski pārkāpa noteikumus. Viņu kontā četri brīdinājumi par rupju spēli. Izcila izdevība bija D.Lazdiņam. Likās, ka bumba jau ir vārtos, tomēr madoniešu vārtsargs brīnumainā kārtā glāba komandu. Vēlreiz saimniekus glāba vārtu pārliktnis, un mūsējie neizmantoja burzmu uz saimnieku vārtu līnijas. Tad precīzi sita R.Šķenders, bet tiesnesis vārtu guvumu anulēja, jo pirms tam madonieši pārkāpa noteikumus.

Puslaika vidū tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas. I.Jezunu nomainīja A.Lustiks, bet M.Aigara vietā laukumā devās I.Sirmulis. Vēlāk R.Ozoliņu nomainīja S.Sirmais.

Spēles izskaņā mūsu pūliņi deva rezultātu. Pēc masīva uzbrukuma un vairākiem sitieniem pa vārtiem, savu vārdu teica futbola Dievs. V.Surova sitienu centās bloķēt Madonas futbolists G.Cimers, bet no viņa bumba nonāca pašu vārtos, un rezultāts kļuva 1:1. Tā futbolists, kura dēļ nekorekti pārcēla spēles laiku, palīdzēja gulbeniešiem izlīdzināt rezultātu.

Nākamā spēle mūsu komandai 20.augustā izbraukumā ar Ludzas NSS futbolistiem.