Futbols: ar Rīgas FK "Daugava" cīnās neizšķirti 3

Kārtējo spēle Latvijas virslīgā aizvadījuši FB "Gulbene" futbolisti. Izbraukumā viņi cīnījās neizšķirti 2:2 ar Rīgas FK "Daugava".

Spēli abas komandas sāka aktīvi, bez liekas taustīšanās. Pirmajās minūtēs izcilas izdevības bija J.Lapsam, bet rīdziniekus brīnumainā kārtā glāba vārtsargs. Tomēr 10.minūtē saimnieki atklāja rezultātu, realizējot soda sitienu no 30 metriem. Tūlīt gulbenieši aktivizējās, un pēc stūra sitiena precīzs ar galvu bija A.Ivanovs - 1:1.

Vēl pēc deviņām minūtēm kļūdījās Daugavas vārtsargs un S.Mišins no 25 metriem sita precīzi. Jau 2:1 - gulbeniešu labā. Puslaika izskaņā pāris reizes labi nospēlēja I.Labusts un pārtraukumā devāmies uz pozitīvas nots.

Otrajā puslaikā mainījās spēle un laika apstākļi. Aktīvāki palika saimnieki, un sākās spēcīgs lietus. Viesu teritoriālais pārsvars materializējās desmit minūtes pirms spēles beigām, kad viņi izlīdzināja rezultātu. Galarezultātā - 2:2.

Gulbeniešu sastāvā debitēja jauns japāņu futbolists S.Akuta.

Mēs jau informējām, ka komandu atstājuši vairāki leģionāri no Japānas, Korejas un Gruzijas. Tuvākajās dienās gaidām komandas pastiprinājumu.

Nākamā spēle mums 15.jūlijā pulksten 19.00 Rīgā ar FS "Metta/LU".

Aizvadītajā spēlē ar FK "Daugava" gulbeniešu sastāvā spēlēja 21.I.Labuts, 2.A.Ivanovs, 3.K.Jeļkins, 4.A.Maksimenko, 5.R.Ishikawa, 6.I.Gluško, 7.S.Mišins, 8.S.Yanagi, 15.N.Sitenkovs (S.Akuta 59'), 17.J.Lapss, 18.I.Korabļovs.

13

FB Gulbene" galvenā trenera Mihaila Koņeva komentārs pēc spēles ar FK "Daugava":

"Pirmajā puslaikā brīžiem labi izskatījāmies, izdevās pieturēt bumbu, arī izveidojām momentus un guvām divus vārtus. Nezinu, kas ietekmēja otrā puslaika sniegumu - lietus vai fiziskā sagatavotība. Spēli pilnībā izlīdzinājās.

Mums šobrīd piespiedu kārtā uzbrukumā spēlē futbolisti, kuriem nav savstarpējas sapratnes. 2. puslaiks vispār neizdevās, neizpildījām uzdevumu. Nepatika tas, ka bija ļoti daudz brāķa piespēlēs. Uzskatu, ka rezultāts ir likumsakarīgs.

Komentāri 3

!!

Manuprāt,viena no labākajām Gulbenes spēlēm šajā sezonā.

Negribu piekrist trenerim Koņevam,kurša saka,ka rezultāts bija likumsakarīgs!!Vismaz pēc parādītās spēles un momentiem,Gulbene noteikti bija pelnījusi 3 punktus!

Žēl,ka uz šo spēli rezervē bija tik maz spēlētāju..Uzbrucēji un pussargi beigās izskatījās paguruši,tāpēc arī tika zaudēti otrie vārti!Toties aizsargi šajā spēlē nospēlēja ļoti droši un stabili.

Malači,ļoti patika FB Gulbene izpildījums šajā spēlē!

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 07:38