Futbols: ar ventspilniekiem nospēlē neizšķirti 2

Latvijas 1.līgas čempionātā otro spēli aizvadīja FB "Gulbene" komanda. Izbraukumā mūsu futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Ventspils-2" komandu.

Spēle kopumā aizritēja līdzīgi. Ventspilniekiem vairāk bija kustības, mūsējiem vairāk pragmātisks futbols. Pirmajā puslaikā gulbeniešiem bija divas labas izdevības gūt vārtus. Otro no tām, pēc skaistas kombinācijas, ar precīzu sitienu noslēdza Vits Rimkus. Otrajā spēles daļā atkal neizmantoti izgājieni viens pret vienu un neprecīzi tālsitieni. Šoreiz par kļūdām uzbrukuma noslēgumā nācās samaksāt ar diviem zaudētiem punktiem. Spēles kompensācijas otrajā minūtē ventspilnieki izmantoja reto iespēju un panāca 1:1. Diemžēl. Viennozīmīgi varu teikt, ka Ventspilī nevienai pirmās līgas komandai šajā sezonā nebūs viegli.

FB "Gulbene" komandā spēlēja: 22 Mareks Bogdanovs, 8 Stanislavs Pihockis, 2 Sergejs Tjurikovs 4, Mihails Beršovs 3, Kirils Jeļkins, 18 Igors Korabļovs, 10 Viktors Kurma, 9 Aleksejs Bespalovs (19 Kristaps Soloveiko 88'), 15 Igors Semjonovs (7 Raitis Dzelzkalējs 81'), 11 Pāvels Jermiļins (13 Artjoms Uļjanovs 70'), 20 Vits Rimkus, kā arī 1 Maksims Vitkovskis, 14 Jānis Pastars, 6 Dmitrijs Telešs un 16 Aleksandrs Oļipovs.

Vārtus guva V.Rimkus 41'.

Brīdināti P.Jermiļins 8', S.Tjurikovs 57', A.Bespalovs 64' un I.Korabļovs 86'.

Nākamā spēle gulbeniešiem 20.aprīlī Rīgā, kad pulksten 14.00 spēlēsim ar FS "Metta/LU" (spēle notiks Rīgas 49.vidusskolas futbola laukumā).