Futbols: atgriežas turnīra tabulas līderpozīcijā 11

Latvijas SYFORM 1.līgas čempionātā FB Gulbene komanda savā laukumā spēlēja ar FK "Auda" no Rīgas un uzvarēja ar 2:1,  līdz ar to atgriezās turnīra tabulas pirmajā vietā.

Mūsu pretinieki čempionātā cīnās labi un pretendē iekļūt godalgotā vietā. Viņu sastāvā spēlē vairāki ārzemnieki, un tas liecina par viņu nopietniem mērķiem. FK "Auda" sastāvā spēlē gulbenietis Andis Maks.

Spēle sākās ar gulbeniešu ofensīvu un vairākiem bīstamiem momentiem pie viesu vārtiem. Rezultātu atklāja Jānis Lapss, vārtus gūstot no tuvas distances. Gulbenieši turpināja uzbrukt, bet viesi prasmīgi aizsargājās. Rīgas komanda pamazām pārņēma iniciatīvu un izveidoja pāris bīstamus momentus. Puslaika vidū pretinieki panāca 1:1, realizējot tiešo brīvsitienu. Savukārt puslaika izskaņā lielisku tālsitienu demonstrēja Viktors Kurma, panākot 2:1 FB "Gulbene" komandas labā. Pirmā puslaika pēdējā minūtē bīstami uz vārtiem izrāvās Raitis Dzelzkalējs, bet viņu pie soda laukuma līnijas ar pārkāpumu apturēja A.Maks. Andis saņēma brīdinājumu, bet tiešais brīvsitiens palika neizmantots.

Otrajā puslaikā komandas spēlē iesaistījās svaigi spēki. Tas palielināja uzbrukuma jaudu, tomēr noslēguma fāzē tika pieļautas muļķīgas kļūdas. Tā tika izšķērdēti daudzi vārtu gūšanas momenti, un rezultāts palika nemainīgs.

Šī uzvara ļāva mums atgriezties turnīra tabulas līderpozīcijā.

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai 14.jūnijā 14.00 izbraukumā Pļaviņās, bet Gulbenes stadionā 21.jūnijā 15.00 būs centrālā spēle, kad pie mums viesosies galvenie konkurenti – Rēzeknes BJSS.

Ogre – Salaspils 1:1.

Pēdējā spēlē mūsu komandā spēlēja: M.Bogdanovs (C), J.Kazura, I.Škirjatovs (V.Pavļučenko 54’), D.Telešs, A.Bespalovs (J.Zoricovs 60’), R.Dzelzkalējs (M.Kamkins 69’), V.Kurma, A.Kļimovs (A.Deksnis 90’), J.Lapss, V.Golovizins, I.Korabļovs.