Futbols: atzīst FC "Daugava" pārākumu

FB "Gulbene" komanda aizvadījusi kārtējo spēli Latvijas virslīgas čempionātā, kur savā laukumā atzina Daugavpils FC "Daugava" pārākumu ar 2:1.

Spēle sākās ar ilggadēja futbola tiesneša, mūsu novadnieka Jurija Popovičenko sumināšanu. Ilgus gadus viņš ir tiesājis visāda ranga spēles, bijis FIFA asistents. Tagad šai nodarbei pielikts punkts. Latvijas Futbola federācijas vārdā Juriju sveica spēles inspektors Ādolfs Supe.

Jau ar pirmajām minūtēm gulbenieši aktīvi uzbruka un drīz arī guva vārtus. Aktīvi pie viesu soda laukuma nospēlēja Irakli Arveladze un - 1:0! Pēc zaudētajiem vārtiem aktivizējās viesi, bet viņu pūliņi bija nesekmīgi. Pirmā puslaika vidū viņiem talkā nāca tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs. Strīdīgā situācijā viņš saskatīja spēli ar roku un norādīja uz 11 m atzīmi. Šo dāvanu daugavpilieši izmantoja, un rezultāts kļuva 1:1.

Pirmajā puslaikā vēl abas komandas apmainījās ar vairākiem uzbrukumiem, bet rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika sākumā atkal „izcēlās" tiesnešu brigāde. Nefiksēts pārkāpums laukuma centrā, neieraudzīta aizmugure un jau - 1:2. Pēc šāda pavērsiena mūsējie nenolaida rokas, bet vēl aktīvāk uzbruka. Pie viesu vārtiem bīstami momenti veidojās viens pēc otra, bet rezultāts nemainījās.

Spēles izskaņā pietrūka spēka, bet visi futbolisti cīnījās godam. Par šo zaudējumu mums nav jākaunas. Tas jādara cilvēkiem dzeltenajā...

Komandā spēlēja: Alberts Nikoļskis, Aleksandrs Ivanovs, Masaki Hemmi, Vitālijs Stols, Igors Korabļovs, Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Nukri Gogohia, Heideni Takeda, Kirils Jeļkins, Irakli Arveladze (Jānis Lapss 74'). Rezervē palika Igors Labuts, Shalva Purtseladze, Davit Tsiskarashvili un Kristaps Priedēns.

Vārtus guva Irakli Arveladze 2'. Brīdināti Igors Korabļovs 23', Kirils Jeļkins 27'.

Nākamā spēle gulbeniešiem - 21.septembrī Rīgā ar "Skonto" FC. Savukārt savā laukumā FB "Gulbene" spēlēs 25.septembrī pulksten 14.00 ar FK "Ventspils".

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils24173456:1354SK Liepājas Metalurgs25163656:2351FC Daugava(Daugavpils)25155547:2450Skonto FC(Rīga)24126644:1942FC Jūrmala25106935:3136FK Jelgava251041134:4434FB Gulbene25751336:5026FK Jūrmala-V.V.24441624:5416JFK Olimps(Rīga)25122214:885