Futbols: Balvos notiek "Meiteņu futbola diena"

Aizvadītajā piektdienā Balvos notika Latvijas ZA reģiona “Meiteņu futbola diena”, kurā piedalījās Ludzas, Kārsavas, Balvu, Alūksnes, Viļānu novada Dekšāru un Gulbenes topošās futbolistes.

Biedrība FB Gulbene 2005 pulcēja Tirzas, Rankas un Stāmerienas meitenes. Komandā bija Kitija Kuropatkina, Elīna Vīksniņa, Diāna Vīksniņa, Valērija Vīksniņa, Estere Tīna, Krista Brence, Justīne Aldersone, Nikola Mazjāne un Samanta Cvetkova, kuras atbalstīja un vadīja skolotāji Juris Svetlovs un Mārcis Rudzītis.

Kopumā šajā pasākumā piedalījās 65 meitenes, kuru vecums 9-12 gadi.

Atklāšanas parādē dalībnieces sveica Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs , Latvijas Futbola federācijas Sieviešu futbola nodaļas pārstāvis Jevgēnijs Gedersons , Latvijas sieviešu izlases futboliste Elīza Spruntule un ZA FC vadītājs Edgars Kaļva.

Lai arī laiks nelutināja (lietus, vējš), meitenes piedalījās daudzās futbola stafetēs un vingrinājumos. Visur pamatā bija darbs ar futbola bumbu. Meitenes izmantoja arī piepūšamo pilsētiņu, kura bija kā vingrinājumu elements. Noslēgumā visām dalībniecēm tika pasniegtas medaļas, diplomi un saldumi, kā arī piemiņas cepurītes un skolai nepieciešamais inventārs. Tāpat skolām, no kurām bija mūsu meitenes, tika dāvinātas futbola bumbas.

Pievieno komentāru

Sports