Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: Borisa Jamkovija piemiņas turnīrs - pēc jaunas sistēmas

Atceroties izcilo Gulbenes jaunatnes treneri Borisu Jamkoviju, 20. jūlijā Gulbenes SC stadionā notiks viņa piemiņai veltīts tradicionālais jaunatnes futbola turnīrs.

Pateicoties biedrības „Sateka" mazo projektu konkursa „Dzīvojam zaļi!" gūtajam atbalstam, kā arī Gulbenes SC atsaucībai, šajā gadā mēs plānojam uzaicināt komandas no Rīgas, Valmieras, Rēzeknes un Daugavpils, kā arī igauņu jaunos futbolistus.

 

Sacensības notiks divās vecuma grupās - 2004./2005.g. dz. zēni un 2006./2007.g.dz. zēni.

 

Turnīrs notiks pēc jaunas sistēmas, kad rīta pusē spēlēs jaunākā, bet pēcpusdienā - vecākā grupa. Šis jaunievedums ir izmēģināts citos turnīros un guvis gan treneru, gan bērnu vecāku atbalstu. Tā būs pilnvērtīga jaunatnes futbola diena. Tieši tā pilnvērtīgi savu īso trenera mūžu aizvadīja B.Jamkovijs, vairākiem simtiem mūsu novada bērnu iemācot lielo futbolu.

Pievieno komentāru

Sports