Futbols: čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda ierindojas sestajā vietā.

Latvijas meiteņu čempionātā U-14 grupā FB Gulbene 2005 komanda aizvadīja trīs spēles Piņķos.


Svelmainie laika apstākļi uzlika futbolistēm papildus slogu. Pirmo spēli ar FK Jūrnieks mūsu meitenes sāka smagnēji, jo tālais brauciens atstāja iespaidu. Pretinieces veidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, bet uzdevumu augstumos bija mūsu vārtsardze Krista Samanta Biseniece. Pamazām mūsējās aktivizējās, un Ance Katane guva pirmos vārtus. Pēc neilga laika Anda Katane panāca 2:0. Vairākas izcilas iespējas bija Simonai Krievai un Kristai Kristiānai Brencei, bet pievīla precizitāte.


Otrajā spēles daļā pretinieces panāca 2:2 un likās, ka uzvara nebūs mūsu. Tomēr pašā spēles izskaņā S.Krieva precīzi nospēlēja individuāli, un uzvara mūsu – 3:2.


Otrajā spēlē ar Rīgas Futbola skolu mūsu meitenes spēlēja no aizsardzības, cerot uz pretuzbrukumiem. Pretinieces bija individuāli labākas, bet gulbenietēm bija lielāks cīņas spars. Lai arī kā futbolistes centās, vārti netika gūti – 0:0.


Trešajā spēlē ar vienu no līderkomandām FK Dinamo Rīga spēku vairāk bija pretiniecēm un galarezultātā zaudējums ar 0:5.


Čempionātā FB Gulbene 2005 komanda ierindojās sestajā vietā. Pirmajā gadā nav slikti! Pie tam mūsu komandā spēlēja gadu jaunākas meitenes un īstās spēles būs nakamajā sezonā.


Bez minētajām futbolistēm komandā spēlēja Valērija Vīksniņa, Astra Nikola Mazjāne, Diāna Vīksniņa, Amanda Timoško un Agate Katane.


Čempionāta organizatori labākās spēlētājas balvu pasniedza Andai Katanei. Meitenēm šajā mēnesī vēl divas futbola aktivitātes.


24.augustā Kārsavā notiks Latvijas ZA reģiona meiteņu futbola turnīrs, bet 28.augustā Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar biedrību FB Gulbene 2005 Gulbenē organizē meiteņu futbola iepazīšanās pasākumu. Tajā piedalīsies Latvijas izlases spēlētājas, treneri un tiek aicināti visi interesenti. Informācija tiks publicēta laikrakstā Dzirkstele.

Pievieno komentāru

Sports