Futbols: cīņā par 5.vietu piekāpjas jelgavniekiem 7

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda ar 2:3 savā laukumā piekāpās galvenajiem konkurentiem cīņā par piekto vietu. Vairāk foto šeit.

Spēle sākās ar klusuma brīdi, kurā godināja traģiski bojā gājušo Latvijas izlases hokejistu Kārli Skrastiņu un visu Jaroslavļas „Lokomotiv" komandu.

Sākumā komandas apmainījās ar izlūkuzbrukumiem, kuri nedeva rezultātu. Puslaika vidū lielisku saspēli parādīja mūsu japāņu futbolisti. Masaki Hemmi piespēle izveda Heideni Takedu vienatnē pret viesu vārtsargu, un rezultāts kļuva 1:0.

Pēc gūtajiem vārtiem mūsu futbolisti nomierinājās un saspēle kļuva paviršāka. Trīs minūšu laikā divas kļūdas aizsardzības labajā flangā, un rezultāts pēkšņi kļuva 1:2. Šajās epizodēs ne labāko risinājumu atrada arī mūsu vārtsargs Alberts Nikoļskis. Tomēr līdz pārtraukumam panācām 2:2. Ar lielisku individuālo meistarību un precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī to izdarīja Irakli Arveladze.

Pārtraukumā trenerim bija nopietna saruna ģērbtuvē, un otro puslaiku mūsējie iesāka apņēmības pilni. Tika izveidoti vairāki bīstami momenti pie jelgavnieku vārtiem, bet pievīla precizitāte. Savukārt viesi mūsu kļūdu aizsardzībā (atkal labajā malā!) izmantoja, un rezultāts kļuva 2:3. Atlikušajās 15 minūtēs spēli glābt neizdevās un rezultātā - nepelnīts zaudējums ar 2:3.

Gulbenes komandā spēlēja: Alberts Nikoļskis, Aleksandrs Ivanovs (80'Davit Tsiskarihsvili), Kristaps Priedēns, Vitālijs Stols, Igors Korabļovs, Masaki Hemmi (50' Shalva Purtseladze), Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Nukri Gogokhia, Heideni Takeda, Irakli Arveladze (76'Jānis Lapss), Igors Labuts un Jānis Keišs.

Vārtus guva H.Takeda 22', I.Arveladze 45'.

Brīdināts I.Arveladze 75'.

Nākamo spēli FB "Gulbene" aizvadīs 13.septembrī izbraukumā ar SK "Liepājas Metalurgs". Savukārt mājās komanda spēlēs 16.septembrī pulksten 17.30 ar FC "Daugava".

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils22153453:1248FC Daugava(Daugavpils)24145545:2347SK Liepājas Metalurgs23143643:2045Skonto FC(Rīga)23126544:1842FK Jelgava23941032:4131FC Jūrmala2386931:3130FB Gulbene23751133:4226FK Jūrmala-V.V.22441423:5016JFK Olimps(Rīga)23122012:795

Komentāri 7

Zinu ,ka...

...Sergejam sešas šuves uzacij, Sašam nopietna kājas trauma. Atgriezies Kirils Jeļkins

Masakatsu Taga vēl nav Gulbenē, viņam ir kājas trauma

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 19:39

Zizu

rezultats protams neatbilst gaidītam.
Protams var teikt ka pie vaina ir vartsargs, bet tas ir pirma reize, parejas speles vins spēleja ļoti labi, sava limenī.
Starp citu izlasīju tadu komentu par spēli, varbūt kāds var pateikt kas notika patiesībā:
"divu Gulbenes futbolisti Sergejs Mišins un Aleksandrs Ivanovs pēc spēles nogādāti slimnīcā, jo cīņa bija ļoti asa"
Vēl ir 9 spēles un ir laiks atgūt 5-6 vietu!
Starp citu, vai Masakatsu Taga vel nav Gulbenē?

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 18:58

Zhanis

ei, Zigurd ....2. liigaa jau speelee Zellis
un liigas komanda , ka ienjem vietu tabulas vidusdaljaa taa vienkaarshi uz zemaaku liigu nebiida

un par izgaashanos sauc rezultaatu 8-0
taa kaa izgaazies vari buut tikai tu uz diivaana ar alus pudeli vienaa rokaa un otra biksees

pirms 8 gadiem, 2011.09.12 17:48