Futbols: FB "Gulbene-2" uzvar jēkabpiliešus 4

Aizvadītas kārtējās spēles 2.līgas AustrumuLatvijas zonās čempionātā. FB "Gulbene-2" komanda savā laukumā sacentās ar pieredzējušajiem Jēkabpils SC futbolistiem.

Spēles sākumā viesi ieguva tiesības uz 11m soda sitienu, bet mūsu vārtsargs E.Zaķis nospēlēja nevainojami. Savukārt puslaika vidū Einārs nospēlēja nedroši un jēkabpilieši panāca 1:0. Vēl pēc pāris minūtēm K.Brezinskis aizskrēja vienatnē pret viesu vārtsargu un rezultāts kļuva 1:1. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās.

Otrajā spēles daļā jau pilnībā izpaudās mūsējo pārsvars. Savus otros vārtus spēlē guva K.Brezinskis, saņemot izcilu L.Datunašvili piespēli. Turpinājumā lielisks tālsitiens padevās vienam no mūsu japāņu leģionāriem un jau - 3:1.

Spriedzi neizturēja viesu aizsardzība un ceturtos vārtus mūs labā guva viņu spēlētājs V.Rakels. Starp citu, talantīgā jaunā futbolista D.Rakela tēvs.

Spēles pēdējā minūtē viesu soda laukumā veiklāks bija A.Maksimenko un galarezultātā - uzvara ar 5:1. Šī uzvara mūs komandai ļāva pakāpties uz trešo vietu.

Pārējo spēļu rezultāti: Balvi - Ludza 4:0, Alūksne - Kalupe 1:5, Madona - Pļaviņas 3:1, Preiļi - Viesīte 4:1.

Nākamā spēle FB "Gulbene-2" komandai savā laukumā - 17.jūnijā pulksten 15.00 ar Kalupes futbolistiem.

Turnīra tabula

1. FK Kvarcs/Madona ..............................4    4    0    0    11:1    12

2. FK Kalupe ..........................................3    3    0    0    15:4    9

3. FB Gulbene-2 .....................................3    2    1    0     9:4    7

4. Jēkabpils SC/JSS ................................3    2    0    1    10:6    6

5. FK Pļaviņas DM ...................................4    2    0    2     7:8    6

6. Preiļu BJSS ........................................3    1    1    1     6:6    4

7. SK Latgols (Ludza) ............................4    1    0    3     3:8     3

8. Balvu SC ..........................................3    1    0    2     7:14    3

9. KS/FK Alūksne ..................................3    0    0    3    3:11    0

10. FK Viesīte .......................................3    0    0    3     0:6    0