Futbols: FB "Gulbene" ar 2:0 uzvar SK “Liepājas metalurgs-2” (31.08.2013.) 1

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 2:0 uzvarēja SK “Liepājas metalurgs-2” futbolistus.
Spēle solījās būt spraiga, jo gulbeniešiem trūka vairāku pamatsastāva futbolistu. Liepājnieku sastāvā bija jauni un perspektīvi futbolisti. Vairāk bumbu kontrolēja mūsējie, bet kvalitatīvai spēlei traucēja lietus. Pirmajā puslaikā izcilas iespējas bija Jānim Lapsam, Marekam Kozlovskim, Vitam Rimkum un Raitim Dzelzkalējam. Diemžēl visas palika neizmantotas. Pirmais puslaiks – 0:0.
Pārtraukumā FB “Gulbene 2005” valdes vārdā tika sumināti mūsu jaunie futbolisti, kuri veiksmīgi spēlēja Latvijas U-9 finālā un ieņem līderu pozīcijas Vidzemes un Ziemeļaustrumu reģionu čempionātos. Bijušo Latvijas izlases futbolistu Igora Korabļova un Vita Rimkusa parakstīto futbola gadagrāmatu 12 futbolistiem un viņu trenerim Dainim Tašiņam pasniedza Romāns Lajuks.
Spēles otrajā puslaikā mūsu komanda spēlēja vēl aktīvāk un guva vārtus. Pēc I.Korabļova izspēlētā stūra sitiena bumba nonāca pie K.Jeļkina. Sekoja piespēle V.Rimkusam, kurš to tālāk adresēja J.Lapsam. Jānis bija precīzs. Turpinājumā netika izmantoti vēl vairāki momenti. Spēles kompensācijas laikā viesi izpildīja stūra sitienu. Pie mūsu vārtiem devās arī viņu vārtsargs. Bumba nonāca pie mūsu vārtsarga M.Bogdanova un sekoja tāla piespēle. V.Rimkus no centra precīzi trāpīja tukšos vārtos - 2:0.
Mūsu komandā spēlēja: M.Bogdanovs, K.Jeļkins, I.Korabļovs, D.Šiļuks, D.Telešs, J.Pastars, V.Kurma, R.Dzelzkalējs, M.Kozlovskis (K.Stepanovs 56’), J.Lapss, V.Rimkus.
Nākamā spēle mūsu komandai - Gulbenē 7.septembrī pulksten 14.00 ar FC “Jūrmala-2”.