Futbols: FB "Gulbene" ar 2:4 piekāpjas FC "Daugava" 7

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 2:4 piekāpās Daugavpils FC "Daugava". Vairāk foto šeit.

Spēli aktīvāk sāka viesi un jau 7.minūtē, pēc mūs spēlētāju kļūdas, Mamuka Ghongahdze atklāja rezultātu. Pēc zaudētajiem vārtiem aktīvāki kļuva gulbenieši. Tika radītas lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Izcelties varēja Ivans Gluško, Arevšats Hačatrjans, Ivans Sputajs.

Puslaika vidū bumbu pārtvēra mūsu futbolisti un sekoja precīza piespēle I.Sputajam. Viņa reids pa labo malu noslēdzās ar centrējumu viesu soda laukumā. Pārtverot bumbu, to savos vārtos raidīja viesu komandas kapteinis Yuri Shelenkov. Rezultāts kļuva 1:1.

Mūsējie turpināja uzbrukt, viesi atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem. Neskatoties uz to, pirmā puslaika kompensācijas laikā viesi nonāca vadība ar 2:1. Viens pret vienu ar mūsu vārtsargu aizskrēja Vladimirs Volkovs un bija precīzs.

Otrā puslaika sākumā FC "Daugava" izdarīja divas spēlētāju maiņas, un tas deva rezultātu. Sešu minūšu laikā viesi izmantoja divas mūsējo kļūdas aizsardzībā, un rezultāts kļuva 1:4. izcēlās jau pieminētais M.Ghongahdze un Andrejs Kovaļovs. Vēl pēc desmit minūtēm par rupjību pret Jāni Lapsu noraidījumu nopelnīja viesu futbolists Vladimirs Logins. Šo noraidījumu mūsējie naski izmantoja, jo vārtus guva Sergejs Mišins. Atlikušajās 12 minūtēs gulbenieši izmisīgi uzbruka, bet viesi mazākumā nosargāja uzvaru.

Gulbenes komanda spēlēja: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, K.Jeļkins, A.Murdasovs(84' J.Rubenis), V.Stols, I.Korabļovs, I.Gluško, S.Mišins, K.Priedēns, I.Sputajs(61' J.Lapss), A.Hačatrjans(91' Edgars Jansons). Rezervē palika I.Labuts.

Vārtus guva : Y.Shelenkov (s.v.) 22', S.Mišins 78'.

Brīdināti: A.Hačatrjans 37', K.Priedēns 82', A.Ivanovs 83'.

Skatītāji 750.

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai notiks 24.jūlijā pulksten 19.00 Gulbenes stadionā ar FC "Skonto".

Rezultātu tabula

Komanda                                                    Sp.       Uzv.     Neiz.    Zaud.     V.A.         +/-         PT

SK Liepājas Metalurgs ......................   17        11        2        4        34:11       +23       35

FK Ventspils .......................................   16         11        2        3        40:7        +33       35

FC Daugava(Daugavpils) ................   17         10        5        2        34:15      +19       35

Skonto FC(Rīga) ................................   16         10        2        4       29:12       +17       32

FK Jelgava ..........................................   17         7        2         8       23:30       -7         23

FC Jūrmala .........................................   17          5         4        8        21:24       -3        19

FB Gulbene .........................................   17          5         3        9        22:34       -8        18

FK Jūrmala-V.V. ................................   16          4         2       10       17:36       -19

14    JFK Olimps(Rīga) .........................   17         0         2       15        9:60       -51        2