Futbols: FB “Gulbene” ar 9:0 pieveic Rīgas FS “Metta-2”

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB “Gulbene” komanda ar 9:0 sagrāva Rīgas FS “Metta-2”.

Jau no pirmajām minūtēm gulbeniešiem bija liels pārsvars, tomēr līdz rezultāta atklāšanai bija jāgaida divdesmit minūtes. Pirmais to izdarīja D.Telešs. Pirmajā puslaikā vēl izcēlās V.Rimkus un P.Jermiļins. Otrajā puslaikā turpinājās vārtu birums. Vēlreiz izcēlās D.Telešs, precīzi bija V.Kurma un S.Pihockis. Spēles izskaņā četru minūšu laikā 3 (!) vārtus guva V.Rimkus (vienus ar 11 metru soda sitienu).

Komanda šo spēli aizvadīja šādā sastāvā: M.Bogdanovs, K.Jeļkins, I.Korabļovs, S.Tjurikovs, D.Šiļuks, P.Jermiļins (S.Pihockis 46’), J.Idionovs (M.Kozlovskis 84’), A.Bespalovs (J.Pastars 66’), D.Telešs (V.Kurma 61’), J.Lapss (R.Dzelzkalējs 61’), V.Rimkus un V.Vitkovskis.

Vārtus guva: V.Rimkus 31’, 86’, 88’, +90’ ; D.Telešs 20’, 60’ ; P.Jermiļins 41’, S.Pihockis 71’, V.Kurma 79’.

Brīdināts: S.Tjurikovs 73’.

Rezultatīvākie spēlētāji: V.Kurma (Gulbene) – 16, N.Rjotaro (BFC “Daugava” - 13, D.Kuzmins (“Tukums TSS 2000/Salaspils”) - 12, V.Rimkus (Gulbene) – 10.

Nākamā spēle gulbeniešiem paredzēta 24.augustā pulksten 19.00 Rīgā ar FC “Skonto-2”. Spēle varētu notikt sporta kompleksā „Ķeizarmežs”. Gulbenē komandu redzēsim 31.augustā, kad pulksten 17.00 šeit viesosies SK “Liepājas Metalurgs-2”.

16. FK “Jelgava-2” 18 1 2 15 22:06:00 5

Rezultatīvākie spēlētāji: V.Kurma (Gulbene) – 16, N.Rjotaro (BFC “Daugava”) - 13, D.Kuzmins (“Tukums TSS 2000/Salaspils”) - 12, V.Rimkus (Gulbene) – 10.