Futbols: FB Gulbene/BJSS I komandai - otrā vieta

Latvijas Ziemeļaustrumu reģionā noslēgušās U-9 grupas spēles.


Pēdējo spēļu rezultāti:


Gulbene II – Lubāna 0:2,


Gulbene I – Madona 2:2,


Mārupe – Varakļāni 5:1,


Balvi II – Balvi I 0:6,


Madona – Gulbene II 6:0,


Balvi I – Mārupe 0:7,


Varakļāni – Gulbene I 0:2,


Mārupe – Balvi II 9:0,


Madona – Lubāna 4:0,


Balvi I – Gulbene II 3:0,


Balvi I – Gulbene I 3:1,


Lubāna – Varakļāni 0:2,


Gulbene I – Mārupe 0:5,


Gulbene II – Balvi II 1:1.


Labāko spēlētāju balvas saņēma Valters Zandreiters, Kirils Zaharovs, Sandis Ķiecis (visi FK Mārupe), Deniss Ciunelis, Kārlis Zvirgzdiņš (abi FB Gulbene/BJSS I ), Ralfs Trods, Renārs Laškovs (abi Madonas BJSS), Renārs Kokorevičs (Balvu SC I ), Deniss Strods (Varakļāni/MBJSS), Kristaps Vilks (FB Gulbene/Lubāna), Haralds Kokorevičs (Balvu SC II ), Kristiāns Kaspars (FB Gulbene/BJSS III ), Rolands Šulcs (FB Gulbene/BJSS II ).


Pirmo vietu un zelta medaļas izcīnīja Agra Kokoreviča vadītie FK Mārupe puiši Rūdolfs Zandreiters, Valters Zandreiters, Reinis Krieviņš, Kristaps Viļums, Sandis Ķiecis, Markuss Ivuālns, Kirils Zakarovs, Toms Pērkons, Kārlis Jurkāns, Milans Brahmanis, Markuss Maculevičs.


Otrajā vietā - FB Gulbene/BJSS I komanda (treneris Dainis Tašiņš) Deniss Ciunelis, Armands Vekšins, Gvido Barans, Ēriks Mauris-Boks, Kārlis Zvirgzdiņš, Renārs Rāms, Rinalds Kalniņš, Renārs Kalniņš, Oskars Priedītis, Alans Uiska-Demčuks, Niks Berģis.


Bronzas godalgas - Madonas BJSS komandai ar treneri Jāni Rukmani - Ralfs Trods, Rainers Upenieks, Renārs Laškovs, Rojs Meščerskis, Krists Garkalns, Edijs Semjonovs, Daniels Lielbārdis, Bruno Lielbārdis, Jāzeps Mālnieks, Māris Ošs, Rūdolfs Briedis, Markuss Ciršs, Artūrs Zeps.



Noslēguma tabula U-9 grupā


Komanda                               S U N Z V P

1.FK Mārupe                          16 16 0 0 150:4 48

2.FB Gulbene/BJSS I              16 12 1 3 107:25 37

3.Madonas BJSS                    16 10 3 3 81:19 33

4.Balvu SC I                            16 10 2 4 57:22 32

5.Varakļāni/MBJSS                 16 8 1 7 57:25 25

6.FB Gulbene/Lubāna              16 6 1 9 34:59 19

7.FB Gulbene/BJSS II              16 3 1 12 33:68 10

8.Balvu SC II                           16 1 2 13 6:121 5

9.FBGulbene/BJSS III              16 0 1 15 2:165 1


Pievieno komentāru

Sports