Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: FB "Gulbene/GFA" Latvijas ZA reģiona U-12 grupas čempionātā - bronza

Noslēdzies Latvijas ZA reģiona jaunatnes čempionāts U-12 grupā.Uzvaru izcīnīja Jāņa Rukmaņa vadītie Madonas BJSS futbolisti, otrajā vietā - Maltas SK Saules puikas{treneris Aleksandrs Boroduļins), bet trešie - Daiņa Tašiņa trenētie FB Gulbene/GFA zēni.


Pēdējo spēļu rezultāti:


Rēzeknes NBJSS – Preiļi II ........................0:0,


Malta – Preiļi I ...........................................9:0.


Balvi – Preiļi II ............................................0:5,


Madona – Preiļi I .......................................11:0,


Ludza – Malta ............................................0:1,


Gulbene – Rēzeknes NBJSS .......................2:4,


Viļaka – Balvi .............................................1:1,


Preiļi II – Madona .......................................0:4,


Malta – Gulbene ........................................1:4,


Madona – Viļaka ......................................10:0,


Ludza – Preiļi II ..........................................0:1,


Gulbene – Preiļi I ......................................12:1,


Malta – Rēzeknes NBJSS ...........................4:1,


Balvi – Madona ...........................................0:5,


Viļaka – Ludza ............................................0:0,


Preiļi I – Rēzeknes NBJSS ...........................3:3,


Ludza – Balvi  .............................................2:0,


Gulbene – Viļaka .........................................5:0.


Labāko spēlētāju balvas saņēma Markuss Stabulnieks, Dāvids Ozoliņš, Tomass Rudzītis (visi Madona), Ruslans Kadirovs, Edgars Seļakovs (abi Malta), Rinalds Kalniņš, Oskars Jaunbērziņš (abi Gulbene), Olita Pastare (Preiļi I), Elmārs Kurdeko (Rēzeknes NBJSS), IlarijaLočmele (Ludza), Artis Pastars (Preiļi I), Daniels Saliņš (Balvi), Alens Borisovs (Viļaka).


Gulbenes komandā spēlēja D.Raģelis, R.Ļisicins, A.Šķenders, R.Berkolds, D.Vimba, M.Kablukovs, K.Mazūrs, K.Ādiņš, E.Poļaks, O.Jaunbērziņš, N.Maļiks, D.Ciunelis, R.Kalniņš, R.Ščuckis.


Turnīra tabula

Komanda                                         S U N Z V P

1.Madonas BJSS ...........................16 14 1 1 95:6 43
 
2. FK Saules puikas (Malta)   ..........16 11 2 3 60:18 35


3. FB Gulbene/GFA  .......................16 10 3 6 65:37 33
 
4. Preiļu BJSS II   ...........................16 8 2 6 40:36 26


5. Rēzeknes NBJSS   .....................16 6 3 7 36:33 21


6. Ludzas NSS   .............................16 4 3 9 28:50 15

7. Preiļu BJSS I   ............................16 4 4 8 40:74 16


8. Balvu Sporta centrs   ...................16 3 4 9 27:42 13


9. Viļaka   .......................................16 0 2 14 6:94 2


Pievieno komentāru

Sports