Futbols: Fortūna gulbeniešiem joprojām pagriež muguru

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 0:2 atzina FC "Jūrmala" pārākumu.

Pirmajā puslaikā gulbeniešiem bija vairākas labas izdevības atklāt rezultātu, kuras palika neizmantotas. Viesi atbildēja ar pretuzbrukumiem, kuri nedeva rezultātu.

Arī otrajā puslaikā turpinājās mūsējo dominance un likās, ka vārtu gūšana ir laika jautājums. Tomēr futbola Fortūna joprojām mums pagriezusi muguru.

Kādā no viesu uzbrukumiem komandu glāba vārtsargs Igors Labuts, bet viņam nepalīdzēja aizsargi, un rezultāts kļuva 0:1.

Spēles izskaņā savu meistarību viesu rindās nodemonstrēja bijušais Latvijas izlases spēlētājs Vits Rimkus, un galarezultātā - zaudējums ar 0:2. Šī bija Masaki Hemmi pēdējā spēle Gulbenes komandas sastāvā.

Mūsu komanda spēlēja šādā sastāvā: Igors Labuts, Aleksandrs Ivanovs, Masaki Hemmi, Igors Korabļovs, Vitālijs Stols, Ivans Gluško (83' Jānis Lapss), Sergejs Mišins, Nukri Gogokhia, Kristaps Priedēns (78' Shalva Purtseladze), Heideni Takeda, Arevšats Hačatrjans (78' Irakli Arveladze).

FB "Gulbene" atlikušas trīs spēles čempionātā - izbraukumā 23.oktobrī ar FK "Jūrmala V.V" un 30.oktobrī - ar FK "Jelgava". Čempionāta noslēguma spēle Gulbenes stadionā - 5.novembrī ar SK "Liepājas Metalurgs".

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTSK Liepājas Metalurgs29203670:2663FK Ventspils28203570:1763FC Daugava(Daugavpils)29185655:2759Skonto FC(Rīga)28157657:2052FC Jūrmala291171139:3940FK Jelgava281141339:4937FB Gulbene29761637:6127FK Jūrmala-V.V.28541931:6819JFK Olimps(Rīga)30132617:1086