Futbols: gatavojas cīņai pret JFK „Olimps” 5

Šodien, 21.augustā, pulksten 18.45 ikviens tiek aicināts just līdzi FB „Gulbene" cīņā pret JFK „Olimps".

Mūsu komandas direktors Romāns Lajuks stāsta, ka rītvakar spēlēsim pret futbola kluba „Skonto" dublieriem. Šīs komandas galvenais uzdevums ir gatavot rezerves galvenajai komandai.

„Neskatoties uz to, ka mēs abās iepriekšējās reizēs uzvarējām „Olimpu" (2:1 mājas spēlē un 3:1 Rīgā), uzvaras nebija vieglas - uzvaras vārtus izdevās gūt, tikai tuvojoties spēles beigām. Tādi pretinieki ir divtik bīstami - nevar būt, ka viņi nevienu neuzvarēs visā sezonā," vērtē R.Lajuks. Jāņem vērā arī tas, ka komandai ir jauns un ambiciozs treneris Tamazs Pertija, kurš ir pārnācis no FC „Daugava".

Runājot par mūsu komandu, R.Lajuks piebilst - iespējams, rīt nespēlēs Masaki Hemmi, jo iepriekšējā spēlē viņš guva savainojumu. „Taču cīņā pret FK „Jūrmala - V.V." sevi labi parādīja uzbrucēji. Vienīgi nākamajā spēlē svarīgākais uzdevums būs neatlikt vārtu gūšanu uz otro puslaiku, bet spēlēt jau no pirmās minūtes," saka R.Lajuks. Komanda gatavojas sīvai cīņai un cer arī uz skatītāju atbalstu.