Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: Gulbenē notiek Baltijas valstu turnīrs jauniešiem ar īpašām vajadzībām 6

No 5. līdz 6.jūnijam Gulbenē norisināsies Baltijas valstu turnīrs futbolā jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Turnīrā piedalās 6 komandas – pa vienai komandai no Igaunijas un Lietuvas, bet četras komandas būs no Latvijas – Kurzemes, Zemgales, Latgales un Vidzemes reģioniem. Skolēni no Sveķu internātpamatskolas spēlēs Latgales reģiona komandā. 5.jūnija rītā Gulbenē norisinājās pirmā Baltijas valstu turnīra futbolā jauniešiem ar īpašām vajadzībām atklāšanas ceremonija. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Viņa stāsta, ka sešu komandu sportistus un viņu trenerus uzrunāja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis un Sveķu internātpamatskolas direktors Aigars Lasis. Pēc uzrunām jaunieši devās skrējienā uz Gulbenes sporta centra stadionu, kur pacēla karogu pacelšana un goda vietā novietoja lāpu.

Par lāpas nešanu un novietošanu rūpējās Gulbenes novada pašvaldības policisti. Sportistus ar priekšnesumiem sveica novada jauniešu centra „Bāze” deju grupa.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Lāpa

Ļoti vajadzīgs pasākums,lai pašvaldības policisti rūpētos par lāpas novietošanu.
Kādi tad ir viņu pamatpienākumi un darba uzdevumi???
Naudas izsaimniekotāji!

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 18:32

Lūpa

Paskaidroju, ka visā Eiropā speciālās olimpiādes pasākumus atklāj vietējie policisti, nesot lāpu. Kur te naudas izsaimniekošana? Bērnībā ar koka rotaļlietām spēlējies?

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 19:22

Diemžēl

Runājot par pašvaldības policiju,-ļoti nevajadzīgs dažu cilvēku veidojums.
Ja šajā pasākumā atrodas visi darbinieki, tad kurš no pašvaldības policijas, ja
rodas vajadzība reaģēt uz iedzīvotāju zvaniem, veic savus tiešos darba pienākumus?
Nikolajs, Guna, Andis, Jānis...kurš???

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 18:39

Fucs

Viņiem jau no sākuma klibojusi darba organizācija. Tādas vispār nav bijis.

pirms 5 gadiem, 2015.06.05 19:00

Sports