Futbols: Gulbene zaudē "Skonto" 4

Latvijas virslīgas čempionātā FB Gulbene komanda savā laukumā ar 0:4 zaudēja Skonto FC no Rīgas. Spēles gaitu kopumā kontrolēja viesi, bet vārtus viņi guva no standarta situācijām. Pirmajā puslaikā divas reizes viņi bija precīzi pēc tiešajiem brīvsitieniem(noslēdzošie sitieni ar galvu).

Pirmajā puslaikā gulbenieši vairākas reizes apdraudēja viesu vārtus, bet galvenie notikumi norisinājās otrajā puslaikā. Tā sākuma daļā mūsējiem bija vairākas izcilas iespējas gūt vārtus(H.Takeda pat trīs), bet tās palika nerealizētas. Vienu sitienu rīdzinieku vārtsargs pat neredzēja, bet bumba trāpīja viņam pa krūtīm. Lija lietus, kurš padarīja laukumu slidenu. Tas kļuva par iemeslu trešo vārtu zaudējumam, kad mazliet kļūdījās mūsu vārtsargs. Spēles izskaņā gulbenieši uzbruka lieliem spēkiem, bet iekrita pretuzbrukumā un zaudēja ceturtos vārtus. Šī neveiksme ātri jāaizmirst, jo svētdien mūs gaida spēle Liepājā. Gulbenē atkal spēlēsim 9.septembrī, kad šeit viesosies FC Jūrmala.