Futbols: gulbenieši ar 3:1 uzvar madoniešus

Latvijas 2.līgas čempionātā FB Gulbene/GFA komanda savā laukumā 140 skatītāju klātbūtnē interesantā spēlē ar 3:1 uzvarēja Madonas FK Kvarcs/MBJSS.

Gulbenes komandas pamatsastāvā laukumā devās Dz.Peksts, V.Surovs (C), I.Roziņš, D.Lazdiņš, E.Bisenieks, E.Aleksāns, R.Šolins, M.Aigars, N.Zeps, S.Putniņš un M.Kozlovskis.

Abu komandu futbolisti pazīst viens otru un labi zina, ko var gaidīt no pretinieka. Madonieši ieradās praktiski labākajā sastāvā, bet mums vairāki futbolisti dziedē traumas. Spēli aktīvāk sāka viesi, bet gulbenieši prasmīgi aizsargājās. Pirmie vārti tika gūti 16.minūtē. Uzbruka FK Kvarcs un atklāti pārkāpa noteikumus mūsu soda laukumā, bet tiesneša svilpe klusēja. Sekoja mūsu futbolistu pārkāpums un pēc tiešā brīvsitiena izspēles madonieši atklāja rezultātu. Tad “pamodās” arī gulbenieši un izveidoja daudzus bīstamus uzbrukumus. S.Putniņš sita pa vārtiem no 8 metriem, bet veiksme bija viesu vārtsarga sabiedrotā. Izpildot tiešo brīvsitienu, pa vārtu konstrukciju trāpīja M.Kozlovskis. Labas izdevības neizmantoja R.Šolins un N.Zeps. Puslaika izskaņā brīdinājumu saņēma M.Aigars.

Otrajā puslaikā Gulbenes komanda palielināja tempu un drīz jau M.Kozlovskis panāca 1:1. Turpinājumā atkal netika izmantoti neskaitāmi momenti pie viesu vārtiem un viņu vārtsargs arī spēlēja nedroši. Spēle kulmināciju sasniedza 79.minūtē.

Pēc madonieša rupja pārkāpuma, laukumā izvērsās lielas nekārtības. Abu komandu futbolisti izteica pārmetumus cits citam, darbā laižot arī rokas. Tiesnesis šo epizodi novērtēja ar trīs brīdinājumiem (mums Dz.Peksts) un diviem noraidījumiem (mums M.Kozlovskis). Asumi norimās un gulbenieši ātri panāca 2:1.

Uzbrukumā smailē bija N.Zeps, bet viņa sitienu precīzi pielaboja S.Putniņš. Madoniešu centieni panākt neizšķirtu nebija sekmīgi. Tika veikta spēlētāju maiņa un A.Kopeļevs laukumā devās N.Zepa vietā. Pēdējā minūtē S.Putniņš bija veiklāks par viesu vārtsargu un panāca 3:1. Tūlīt viņš devās uz maiņu, dodot iespēju A.Vaičulim. Spēle tā arī noslēdzās – uzvara 3:1.

Nākamā spēle mūsu komandai 23.jūlijā 14.00 Gulbenes stadionā ar Lubānas futbolistiem. Citā spēlē FK Kvarcs/MBJSS ar 5:1 uzvarēja Lubānu.