Futbols: gulbenieši atzīst "Daugavas" pārākumu 4

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā ar 0:2 atzina Daugavpils „Daugavas" pārākumu.

Daugavpilī mūsu komandas sākumsastāvā devās vairāki rezerves spēlētāji, kuriem tika dota iespēja pierādīt savu meistarību.

Pirmajā puslaikā saimniekiem bija liels teritoriālais pārsvars, bet vārtu gūšanas momentu nebija vispār. Arī gulbenieši bija mazaktīvi un pretinieku vārtsargu traucēja maz. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0.

Otrā puslaika sākumā piecu minūšu laikā tika zaudēti divi vārti. Pirmajā gadījumā daugavpilieši izmantoja stūra sitienu, lai panāktu 1:0. Otrajā gadījumā mūs pievīla neprecīza piespēle sava soda laukuma tuvumā. Precīzs saimnieku tālsitiens, un rezultāts kļuva 2:0.

Turpinājumā mūsu komanda centās mainīt spēles gaitu, bet „Daugava" šos centienus ātri likvidēja. Izcila iespēja gūt vārtus bija A.Hačatrjanam, bet noslēdzošais sitiens nepadevās. Noslēgumā - zaudējums ar 0:2. Tagad treniņi, un jau svētdien, 22.maijā, Gulbenes stadionā pulksten 18.30 spēle ar slaveno "Skonto" FC. Gaidīsim visus!

Daugavpilī spēlēja : A.Nikoļskis, A.Ivanovs, K.Jeļkins, A.Murdasovs, V.Stols, Y.Kato (46' I.Sordia), S.Mišins, I.Šarac (46' I.Gluško), I.Sputajs, K.Priedēns (63' I.Korabļovs), A.Hačatrjans. Rezervē palika I.Labuts, Ē. Kokins, J. Lapss un D.Tsiskarishvili.

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils981025:225SK Liepājas Metalurgs971122:522FC Daugava(Daugavpils)952215:817Skonto FC(Rīga)841314:913FC Jūrmala932410:1011FB Gulbene830510:179FK Jelgava922512:198FK Jūrmala-VV81165:224JFK Olimps(Rīga)90276:272