Futbols: gulbenieši atzīst jelgavnieku pārākumu

Virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savā laukumā ar 0:1 atzina FK "Jelgava" pārākumu. Vairāk foto šeit.

Pirmajā puslaikā abas komandas izveidoja tikai pāris bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem.

Gulbeniešus glāba vārtsargs A.Nikoļskis, bet jelgavniekiem palīdzēja mūsu futbolistu neprecizitāte.

Otrajā puslaikā turpinājās abu komandu nepārliecinošā spēle. Spēles izskaņā viesu komanda manāmi aktivizējās. Mūsu futbolistu spēka rezerves bija izsīkušas. Deviņas minūtes pirms spēles beigām jelgavnieki guva vārtus. Viņu futbolista spēcīgo sitienu A.Nikoļskis atvairīja, bet pie atlēkušās bumbas pirmais bija cits jelgavnieks un - 0:1. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un viesi aizveda no Gulbenes trīs punktus.

Nākamā spēle gulbeniešiem 5.augustā pulksten 18.00 izbraukumā ar FC "Jūrmala". Joprojām turpinās jaunu futbolistu piesaiste komandai.

Spēlē ar FK "Jelgava" mūsu komandā spēlēja 1. A.Nikoļskis, 2.A.Ivanovs, 4.A.Maksimenko, 5. R.Išikava(3.K.Jeļkins 74'), 6.I.Gluško, 7.S.Mišins, 10. H.Takeda, 14.E.Ivaško, 16.S.Janagi (12.D.Ostrovskis 79'), 17.J.Lapss (8.K.Grigorovs 68'-debija), 18.I.Korabļovs.