Futbols: gulbenieši izbraukumā ar 4:1 uzvar ilūkstiešus 3

Latvijas kausa izcīņas 1/8 finālā Gulbene komanda izbraukumā ar 4:1 uzvarēja Ilūkste NSS futbolistus.

Spēle Ilūkstē sākās ar aktīviem gulbeniešu uzbrukumiem un jau 9.minūtē Aleksndrs Ivanovs guva vārtus un rezultāts kļuva 1:0.

Likās, ka maisam gals vaļā, jo laukumā tikās virslīgas un 1.līgas komandas. Tomēr turpinājumā mūsu futbolisti sāka spēlēt vienkārši, bet neracionāli. Daudz pārvietojās pa laukumu, bet piespēles bija neprecīzas un noslēdzošie sitieni pa vārtiem tāpat. Puslaika vidū pēc sadursmes ar ilūkstiešu uzbrucēju laukumu ar pārsistu uzaci atstāja Igors Korabļovs. Viņa vietā nāca Shota Janagi. No tā brīža spēle izlīdzinājās un pāris reizes pie bumbas nonāca arī mūsu vārtsargs Alberts Nikoļskis. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0 gulbeniešu labā.

Otrajā puslaikā saimnieki centās mainīt spēles gaitu, bet gulbenieši guva otros vārtus. Pa labo malu lieliski aizskrēja Riota Išikava un viņa centrējumu precīzi noslēdza Sergejs Mišins. Te gan jāsaka, ka pēc pāris minūtēm nesaprašanās aizsardzībā lāva Ilūkstes futbolistiem gūt goda vārtus. Tas gan neatsaucās uz spēles gaitu. Turpinājumā laukumā bija tikai viena komanda - FB "Gulbene". Tika radīti apmēram 15(!) izcili vārtu gūšanas momenti, bet realizēti tikai 2 (!).

Vispirms saimnieku soda laukumā manīgās bija Edijs Ivaško un jau 3:1, bet spēles izskaņā 11m soda sitienu realizēja Ivans Gluško. Galarezultātā uzvara ar 4:1, kaut gan vajadzēja būt krietni pārliecinošākai. Komanda iekļuva kausa izcīņas ¼ finālā, kurš notiks nākamā gada pavasarī.

Ilūkstē mūsu komandā bez minētajiem futbolistiem spēlēja Kirils Jeļkins, Anatolijs Maksimenko, Shoma Akuta, Jānis Lapss, Deniss Ostrovskis un Igors Labuts.

Nākamā spēle FB "Gulbene" notiks 27.jūlijā pulksten 19.00 Gulbenes SC stadionā ar FK "Jelgava". Gaidīsim visus futbola cienītājus!

Komentāri 3

gulbene rullee

piekrītu, vajag kārtīgi atbalstīt mūsu komandu lai veicās:)

pirms 8 gadiem, 2012.07.23 11:51

fans

OK! Nākamgad kauss uz Gulbeni !

Visi uz futbolu piektdien 7 vakarā. Gadsimta mačs pret Jelgavu. Uzvara vai nāve!

pirms 8 gadiem, 2012.07.23 11:49