Futbols: gulbenieši izbraukumā ar rīdziniekiem cīnās neizšķirti 1

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā  Rīgā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Rīgas FS futbolistiem. Pirmajā puslaikā izpaudās gulbeniešu pārsvars, kaut arī vārtu gūšanas momentu bija maz. Lielisku V.Rimkus piespēli neizmantoja R.Dzelzkalējs. Vēl pāris ne īpaši sitieni pa vārtiem. Tas arī viss.

Otrajā puslaikā pamazām izpaudās pretinieku fiziskā kondīcija un jau bīstami momenti veidojās pie mūsu vārtiem. Trīs reizes mūs glāba vārtsargs M.Bogdanovs, reizi palīdzēja vārtu pārliktnis.

Spēles pēdējās minūtēs mums radās divas izcilas iespējas, bet V.Rimkus un J.Idionovs uzsita virsū vārtsargam.

Nākamā spēle gulbeniešiem 28.septembrī pulksten 14.00 Valmierā, Daliņa stadionā.