Futbols: gulbenieši izbraukumā uzvar liepājniekus 5

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" futbolisti izbraukumā ar 4:1 uzvarēja SK "Liepājas metalurgs-2" komandu.

Pirms šīs spēles mūsējos čempionātā apsteidza tikai SK "Liepājas metalurgs-2" un abas komandas Liepājā tikās savā starpā.

Aizvadītajā sezonā "Liepājas metalurgs-2" uzrādīja izcilu bilanci 22-4-0 un pēdējo reizi zaudējumu piedzīvoja 2011. gada 22. oktobrī, kad cieta 0:5 sagrāvi pret FK "Spartaks". Tātad liepājnieku dublieri nebija zaudējuši vairāk nekā pusotru gadu. Šodien pienāca laiks zaudēt.

Gulbenieši Liepājā izvirzījās vadībā jau 7. minūtē (iesita Raitis Dzelzkalējs). Savukārt 12.minūtē traumu guva Vits Rimkus un nācās veikt piespiedu maiņu. Spēle bija ātra, bet visi bīstamie momenti veidojās pie saimnieku vārtiem. Puslaika izskaņā dominēja Viktors Kurma, kurš vispirms nerealizēja 11 metru soda sitienu, savu kļūmi laboja, 41. minūtē gūstot vārtus no spēles. Pirmais puslaiks 2:0 gulbeniešu labā. Otrā puslaika 59. minūtē uz liepājnieku vārtiem tika nozīmēt vēl viens 11m soda sitiens (sarkanā kartiņa par pēdējās cerības sodu) un šoreiz to izpildīja Artjoms Uļjanovs, panākot 3:0. Artjoms spēles 66. minūtē panāca arī graujošo 4:0. Tad tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas un liepājnieki mazākumā prata gūt goda vārtus, taču zaudējums bija neizbēgams - 1:4. FB Gulbene kļuvusi par 1. līgas līderi.

FB "Gulbene" komandas sastāvs spēlē ar SK "Liepājas Metalurgs-2": 22 Marks Bogdanovs, 3 Kirils Jeļkins (16 Aleksandrs Oļipovs 74'), 17 Jevgēnijs Kazura, 18 Igors Korabļovs, 8 Staņislavs Pihockis, 13 Artjoms Uļjanovs 9, Aleksejs Bespalovs,

15 Igors Semjonovs (14 Jānis Pastars 87'), 7 Raitis Dzelzkalējs (6 Dmitrijs Telešs 61'), 10 Viktors Kurma (19 Kristaps Soloveiko 82'), 20 Vits Rimkus(4 Mihails Beršovs 12'), un 1 Maksims Vitkovskis.

Vārtus guva: R.Dzelzkalējs 7' ; V.Kurma - 38; 41', ; A.Uļjanovs +59' 66'.

Informācija par Artūra Dekšņa gaitām Tukuma komandā. Spēlē ar FS Metta/LU-2 komandu(tukumniekiem zaudējums ar 0:2) viņš spēlēja 90 minūtes un pirmā puslaika izskaņā nopelnīja brīdinājumu.