Futbols: gulbenieši - joprojām līderos 3

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda Rīgā ar 1:0 uzvarēja Rīgas FS futbolistus un droši saglabā vietu līderu pulkā. Vienīgos vārtus otrajā puslaikā ar 11m soda sitienu guva V.Kurma.

Pirmajā puslaikā gulbenieši bija aktīvāki un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus. Diemžēl tie bija neprecīzi. Spēles saimnieki praktiski bīstamus momentus pie mūsu vārtiem neizveidoja. Otrais puslaiks sākās ar spēlētāju maiņām un rīdzinieku pārkāpumu savā soda laukumā. Piešķirto 11m soda sitienu realizēja V.Kurma. Turpinājumā mūsu treneris Igors Korabļovs izdarīja vairākas spēlētāju maiņas un tas spēli padarīja ātrāku. Līdz spēles beigām rezultāts nemainījās un gulbenieši svinēja astoto uzvaru pēc kārtas.

Nākamā spēle notiks 25.maijā pulksten 15.00 Gulbenē, kad pie mums viesosies FK "1625" no Liepājas.

Gulbenes komanda Rīgā spēlēja: Marks Bogdanovs, Jevgeņijs Kazura, Dmitrijs Telešs (Aleksandrs Klimovs 60’), Jaroslavs Zoricovs (Aleksejs Bespalovs 47’), Raitis Dzelzkalējs (Igors Škirjatovs 82’), Viktors Kurma (guva vārtus 53’ - Vladislavs Pavļučenko 66’), Pāvels Skalenko, Viktors Golovizins, Oļegs Semjonovs(Artūrs Deksnis 91’), Kirils Jeļkins un Mārcis Savinovs.

Pārējo spēļu rezultāti. Saldus – Tukums 1:3, Pļaviņas – Jēkabpils 0:7, Auda – Olaine 2:1, Liepāja – Valmiera 2:3, Ogre – Smiltene 7:0, Rēzekne – Preiļi 7:1, Salaspils – United 0:0.