Futbols: gulbenieši joprojām turnīra tabulas augšgalā 5

Latvijas pirmās līgas čempionāta ceturtās kārtas spēlē FB "Gulbene" komanda Rīgā ar 5:2 uzvarēja FC "Skonto-2" futbolistus.

Spēles sākums gan nāca ar aukstu dušu - pretinieki jau piektajā minūtē guva vārtus. Gulbenieši "pamodās" un spēle pilnībā pārgāja skontiešu laukuma pusē. Rezultātu izlīdzināja R.Dzelzkalējs ar precīzu sitienu no asa leņķa. Turpinot uzbrukumus, mūsu futbolisti ātri nonāca vadībā. Izmantojot pretinieku komandas aizsarga piespēli, precīzi sita V.Kurma. Puslaika izskaņā vēlreiz precīzs bija R.Dzelzkalējs un atpūtā komandas devās ar 3:1 FB "Gulbene" labā.

Otrajā puslaikā turpinājās mūsējo uzbrukumi. Cīņā ar vairākiem pretiniekiem bumbu saglabāja A.Uļjanovs, kura kritienā izpildītais noslēdzošais sitiens bija precīzs un jau 4:1. Mūsējie mazliet samazināja apgriezienus, un Skonto komanda veica vairākus uzbrukumus. Viens no tiem negaidīti beidzās ar vārtu guvumu un vairs tikai 4:2. Pēc sešām minūtēm pēc R.Dzelzkalēja lieliskas piespēles vēlreiz precīzs bija V.Kurma. Galarezultātā uzvara ar 5:2, un gulbenieši joprojām turnīra tabulas augšgalā.

Nākamā spēle mūsējiem 5.maijā, kad izbraukumā pretiniekos būs čempionāta līderi SK "Liepājas Metalurgs-2".

Interesants fakts no čempionāta aizvadītās kārtas. Tukuma komandas labā spēlē ar Jēkabpils futbolistiem vārtus guva gulbenietis Artūrs Deksnis.