Futbols: gulbenieši Jūrmalai V.V. zaudē ar 3:5

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā ar 3:5 piekāpās FK "Jūrmala V.V".

Komanda uz Jūrmalu devās labā noskaņojumā, jo tapa zināms, ka portāla Sportacentrs.com aptaujā mūsu futbolists Arevšats Hačatrjans atzīts par maija labāko virslīgas spēlētāju. Viņš sacāca 342 balsis, bet tuvākais sekotājs Konstantīns Belovs no FC Jūrmala 295 balsis. Pārēji kandidāti krietni atpalika.

Gulbenes futbolisti spēli iesāka apņēmīgi un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentu. Jūrmalnieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Spēles 25.minūtē tieši A.Hačatrjans, izmantojot Vitālija Stola piespēli, atklāja rezultātu. Laukuma saimnieki pēc astoņām minūtēm panāca 1:1, bet puslaika izskaņā nonāca vadībā ar 2:1. Tas bija nedaudz negaidīti, jo visu laiku mūsējie kontrolē situāciju laukumā. Pāris bērnišķīgas kļūdas un jau nonākam zaudētājos. Brīdinājumu nopelnīja Ivans Sputajs.

Otrajā puslaikā astoņu minūšu laikā mēs nonācām „nokdaunā" ar 1:5, jo jūrmalnieki guva trīs vārtus pēc kārtas. Neilgi pēc tam noraidījumu nopelnīja jūrmalnieks Gatis Kalniņš. Abās komandās tika veiktas spēlētāju maiņas un tas padarīja spēli ātrāku. Otrā puslaika vidū nevajadzīgu brīdinājumu nopelnīja Aleksandrs Ivanovs un viņam nākošā spēle būs jāizlaiž. Turpinājumā saimnieki kļūdījās savā soda laukumā un 11m soda sitienu realizēja Ivans Gluško. Rezultāts kļuva 2:5.

Tad laukumā notika incidents, kura rezultātā brīdinājumu un noraidījumu saņēma jūrmalnieki Ruslans Gazzajevs un Narimans Gusalovs, bet no mūsējiem brīdinājumu saņēma I.Gluško. Spēles izskaņā gulbeniešiem bija milzīgs pārsvars un ļoti daudzas vārtu gūšanas iespējas. Neprecīzi bija Jānis Lapss, Sergejs Mišins, A.Hačatrjans un I.Gluško. Precīzs bija tikai Davids Tsiskarishvili un spēle noslēdzās ar zaudējumu 3:5.

Komanda spēlēja: I.Labuts, A.Ivanovs, K.Jeļkins(56' I.Sordia), V.Stols, I.Korabļovs, Y.Kato, I.Gluško, S.Mišins, I.Sputajs(56' D.Tsiskarishvili), A.Hačatrjans, Ē.Kokins(51' J.Lapss). Rezervē palika A.Nikoļskis un K.Priedēns.

Vārtus guva: A.Hačatrjans 25', I.Gluško +70', D.Tsiskarishvili 86'.

Brīdināti: I.Sputajs 20', A.Ivanovs 67', I.Gluško 78'.

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai 19.jūnijā 19.00 Rīgā, Skonto stadionā ar JFK Olimps.

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils12111039:234SK Liepājas Metalurgs1391330:1028FC Daugava(Daugavpils)1383227:1127Skonto FC(Rīga)1271424:1122FK Jelgava1342715:2614FB Gulbene1241715:2513FC Jūrmala1333713:2012FK Jūrmala-V.V.1222812:318JFK Olimps(Rīga)1202106:452