Futbols: gulbenieši piekāpjas "Jūrmalai" ar 1:4 16

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā ar 1:4 piekāpās FC "Jūrmala".

Aizvadītajā sezonā pirmajā līgā gulbenieši jūrmalniekus pārspēja pārliecinoši, toties šajā gadā pretiniekiem praktiski ir jauna komanda. Spēles sākums pilnībā piederēja pretiniekiem.

Pirmie vārti krita 15.minūtē, kad kļūdījās mūsu aizsargi, un Maksims Daņilovs atklāja rezultātu. Vēl pēc pāris minūtēm tiesnesis „saskatīja" Alberta Nikoļska pārkāpumu mūsu soda laukumā (pat parādīja dzelteno kartiņu) pret bijušo madonieti M. Daņilovu (labs aktieris!) un norādīja uz 11 mertru atzīmi. Konstantīns Belovs sita precīzi, un mēs nonācām zaudētājos ar 0:2.

Puslaika otrajā daļā spēle pamazām izlīdzinājās, un gulbenieši vairākas reizes apdraudēja FC "Jūrmalas" vārtus. Pirmā spēles daļa noslēdzās ar 0:2.

Pārtraukumā treneris Mihails Koņevs bija spiests ģērbtuvē teikt kādu stiprāku vārdu. Tas līdzēja. Otro puslaiku mūsējie sāka apņēmīgi. Tika nopelnīti vairāki tiešie brīvsitieni, kuri gan palika nerealizēti. Arī turpinājumā mūsu futbolisti kontrolēja spēles gaitu. Kā auksta duša komandai nāca mūsu futbolista Yriy Kotykov pārkāpums savā soda laukumā un otrais 11 metru soda sitiens. Vladimirs Gospodars sita precīzi un jau 0:3. Gulbenes komanda nekrita panikā un turpināja uzbrukt. Lieliskas izdevības bija Ivan Šarac, Yasuhiro Kato un Ērikam Kokinam, līdz beidzot saimnieki pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un Ivans Gluško realizēja 11 metru soda sitienu. Rezultāts kļuva 1:3.

Pirms tam viens no FC "Jūrmala" spēlētājiem tika noraidīts no laukuma. Drīzumā divas reizes pēc kārtas rezultāts varēja kļūt 2:3, bet kļuva 1:4. Neliela kļūda aizsardzībā un zaudēti vārti.

Arī spēles noslēgumā FB "Gulbene" futbolisti vairākkārt bija tuvu vārtu guvumam, bet nesekmīgi. Kopumā zaudējums ar 1:4 neatspoguļo patieso spēles gaitu.

Komandā spēlēja A.Nikoļskis, A.Ivanovs, K.Jeļkins, A.Murdasovs(46'I.Korabļovs), Y.Kato, I.Gluško, S.Mišins (31'A.Hačatrjans), I.Šarac, Ē.Kokins, V.Stols, Y.Kotykov (70'I.Sordia).

Rezervē palika D.Tsiskarichvili, J.Lapss, I.Labuts un I.Sputajs.

Vārtus guva I.Gluško 67', brīdinājumus saņēma A.Nikoļskis 15' un Y.Kotykov 65'.

Spēli vēroja 150 skatītāji.

Nākamā spēle mūsu komandai Gulbenes stadionā 8.maijā pulksten 18.00 ar FK "Jelgava".

Turnīra tabula

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A. PTSK Liepājas metalurgs761017:2 19FK Ventspils651017:0 16FC Daugava742112:6 14Skonto FC63129:6 10FC Jūrmala62136:6  7FK Jelgava61237:13 5FB Gulbene51045:14 3FK Jūrmala-VV50143:15 1JFK Olimps60152:16  1

Komentāri 16

lizums

Beidzam lamāties ! Arā būs foršs laiks - tiekamies futbolā. Jelgavas lielummānijas večiem
jaieliek pāris golus !!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 15:52

optimists

Alvirs dzer savu šļuru un aizej pamīst - idiņš. Svētdien jābūt pilnam stadionam, Jelgavas fani

fredis

A poveri man par visu - galvenais var aiziet izbļauties par GULBENI.

pirms 9 gadiem, 2011.05.05 22:42

to fans7

Tu laikam esi pārāk naivs, ka tici vai domā, ka leģionāri brauktu uz kaut kādu Gulbeni,lai spēletu bez atalgojuma...Ko tu domā,ka tādi Mišini, Gluško,Sputajs utt., te divus gadus par taloniņiem spēlē??

pirms 9 gadiem, 2011.05.05 20:55