Futbols: gulbenieši Rīgā pārspēj jēkabpiliešus 12

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda Rīgā ar 2:1 uzvarēja FK "Jēkabpils" futbolistus.

Spēli aktīvāk sāka pretinieki, kaut arī ilgi tas neturpinājās. Pāris sitieni pa gulbeniešu vārtiem, un iniciatīva pārgāja mūsējo pusē. Diemžēl turpinājās jau vairākās spēlēs redzētā „tradīcija" - labas kombinācijas nevaram noslēgt ar precīzu sitienu pa vārtiem. Tiekšanās nonākt līdz vārtu tuvumam pilnībā izslēdz tālsitienus. Tas padara spēli nervozu, jo futbolisti redz, ka ir labāki par pretinieku, bet neizmanto to.

Pirmajā puslaikā mūsu komandai bija 5-6 izcilas izdevības, bet izmantota tikai viena. Puslaika izskaņā pretinieku soda laukumā precīzi nospēlēja Vits Rimkus, un atpūtā komandas devās pie 1:0 gulbeniešu labā.

Otrajā puslaikā jau pilnībā dominēja FB "Gulbene", bet jēkabpilieši atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem. Vairākas reizes viņi savā soda laukumā spēlēja ar roku, bet sods izpalika. Tiekšanās gūt vārtus maksāja dārgi.

Vienā no pretuzbrukumiem puslaika vidū pretinieki panāca 1:1. Atmosfēra laukumā saspringa. Futbolisti saprata, ka ir iespēja zaudēt divus svarīgus punktus. Uzbrukuma viļņi vēlās uz Jēkabpils komandas vārtiem cits pēc cita. Tikai sešas (!) minūtes pirms spēles beigām Raitis Dzelzkalējs guva uzvaras vārtus, un spēle noslēdzās 2:1 FB "Gulbene" komandas labā.

Pēc spēles ģērbtuvē notika īsta vīru saruna. Vairākiem futbolistiem nopietni jāpārdomā sava attieksme laukumā. Mērķis joprojām ir viens - virslīga, un tam tiek pakārtots viss. Ja kādam tas nav pa spēkam, jāsaka atklāti.

Nākamā spēle notiks 15.jūnijā pulksten 16.00 Daugavpilī, kad mēs spēlēsim ar BFC "Daugava". Šī komanda ir mūsu galvenā pretiniece cīņā par pirmo vietu čempionātā, tāpēc spēle būs jo sevišķi svarīga. Cerēsim uz mūsu komandas cīņassparu.