Futbols: gulbenieši "Skonto" piekāpjas līdzīgā spēlē (papildināts) 12

Latvijas virslīgas čempionāta spēlē FB "Gulbene" sacentās ar "Skonto FC" un līdzīgā spēlē piekāpās ar 1:2.

Saimnieki atklāja rezultātu 12.minūtē, bet 29.minūtē Ēriks Kokins izlīdzināja rezultātu.

Otrā puslaika 56.minūtē "Skonto FC" nopelnīja 11 metru soda sitienu un realizēja to. Rezultāts kļuva 1:2. Mums bija iespējas panākt arī neizšķirtu, bet šoreiz neveicās.

Nakamā spēle mums būs trešdien, 13.aprīlī, ar FK "Ventspils".

Komentāri 12

to Arcix 10

Es tak tev jau teicu, izbijušais futbolist, nezodz nikus. Un arī TPJO nav tas labākais. Atzīsti, tavs laiks ir pagājis

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 09:06

VIETĒJAIS

Kam nepatīt futbols skaties daiļslidošanu!!!
Gulbene labākie jebkurā gadījumā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.12 19:51

pēdējie divi komentāri galīgi garām, Jūs vismaz zināt kas ir Skonto?????
puiši malači, divas spēles nospēlētas līmenī, lai veicās turpmākajās spēlēs, Gulbenes iedzīvotāji (un arī tie kas vairs nedzīvo Gulbenē) ir ar Jums :)
Kas tur bija ar tiem apsargiem pēc spēles???

Zvaigznes: Juris Laizāns - Jasuhiro Kato
Cepuri nost gulbeniešiem, kuri jau otrajā spēlē pēc kārtas pakutināja nervus medaļu pretendentēm. Uzbrukumā, pagaidām, nekas daudz vēl neizdodas, bet aizsardzība darbojas sekmīgi, kaut gan ne visas spēles garumā. Par komandas motoriņu vajadzētu kļūt japānim Jasuhiro Kato. Nu nav viņš nekāds Pato, tomēr tehnika un piespēļu kultūra padara viņu par Virslīgas Pato līmeņa cienīgu futbolistu. Ja uz viņa piespēlēm labāk atsauktos partneri, arī vārtu guvumu būtu vairāk. Spilgta debija individuāli spēcīgākajam "Gulbenes" futbolistam.

"Skonto" rindās izceļam....Juri Laizānu! Neatradis cienījamu klubu ārzemēs Juris sezonu iesāk "Skonto". Spēlētājs bez degsmes, toties ar milzīgu pieredzes bagāžu. Paveica milzīgu darba apjomu, labi cīnījās laukuma vidusdaļā, izpildīja bīstamus standartus, kā arī norībināja vārtu pārliktni. Līdzdarbojās pirmajā vārtu guvumā, kā arī deva citas labas piespēles partneriem. Mača pēdējās 20 minūtēs bija spiests spēlēt centra aizsarga postenī, ko ļoti pārliecinoši arī paveica. Visu cieņu!

Nākošā spēle Ventspilī, pret komandu ar miliona vērtu budžetu !!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.11 23:15

frukts

Diemžēl Stepanova kungam nav un praktiski nebija nekāda sakara ar šo komandu. Varbūt vareja palīdzēt - bet nekā. Ta kā formas krāsai nav nekāda sakara ar partiju krāsam, jo tagad
komandai ir rezerves forma zaļajā krāsā - kas tad tagad zaļī naudu iedos ? Ļoti šaubīgi. Cik
spēka būs tik puiši turēsies, bet ja visiem novada saimniekiem būs pie pakaļas ... komanda būs bet jau ne Gulbenē. Tādas runas dzirdēju no komandas čaļiem.

pirms 9 gadiem, 2011.04.11 22:45

Saito

driz sis orandzais stepanova projekts pacabes, vel bus 14 zaudetas speles

pirms 9 gadiem, 2011.04.11 18:01

FANATS

Bij šaubīgs pendelis! Tas ir tikai sākums! Mūsējie jau otrajā spēle var iesist bani! Tātad viss vēl priekša!

pirms 9 gadiem, 2011.04.11 15:28

Tāpat malači lai veicās ,Gulbenes komanda labākie.

pirms 9 gadiem, 2011.04.11 15:10