Futbols: gulbenieši zaudē spartakiešiem 1

Futbola virslīgas 14. kārtas spēlē Gulbenē laukuma saimniece „Gulbenes" komanda cieta zaudējumu pret līgas vicelīderiem „Spartaks" futbolistiem - 0:3. Līdz ar to „Spartaks" saglabāja trīs punktu deficītu attiecībā pret Daugavpils „Daugavu", bet „Gulbene" ciešot septīto zaudējumu, turnīra tabulā saglabā septīto pozīciju. Par to informē portāls www.sportacentrs.com.

Pirmos vārtus mājinieki zaudēja jau mača desmitajā minūtē, kad „Spartaku" vadībā izvirzīja Romāns Mickevičs. Mača turpinājumā iespējas bija arī mājiniekiem, taču tās palika neizmantotas. Labākās no tām bija japānim Josuke Saito, kurš atgriezies no atrādīšanās Azerbaidžānas klubā, un šobrīd paliks „Gulbenes" komandas rindās. Pēc pirmā spēles puslaika minimāls vienu vārtu pārsvars viesiem - 1:0.

Arī otrajā spēles puslaikā pārsvars piederēja viesiem un redzamā rezultātā šo pārsvaru pārvērta Antons Jemeļins (67. minūte), pēc partnera centrējuma soda laukumā ar galvu raidot bumbu „Gulbenes" vārtos. Pēc šā vārtu zaudējuma „Gulbene" devās uz priekšu un jau otrā puslaika kompensācijas laikā mājiniekus sodīja Davids Kortess, pieliekot punktu šim mačam un ļaujot komandai svinēt vēl vienu uzvaru.

Turnīra tabula

VKomandaSUNZVārtiP1.Daugava (D)1484224:16282.Spartaks1474326:16253.Skonto1264217:11224.Ventspils1262422:10205.Metalurgs1153314:10186.Daugava (R)1343614:20157.Gulbene1443713:23158.Jūrmala1336418:16159.Jelgava1331913:251010.Metta/LU1424814:2810Rezultatīvākie spēlētāji