Futbols: gulbenieši Ziemas kausa izcīņā ar FK "Daugava" cīnās neizšķirti 15

FB "Gulbene" futbola komanda pirmajā Ziemas kausa izcīņas spēlē cīnījās neizšķirti 3:3 ar Latvijas virslīgas ceturto labāko komandu – Rīgas FK "Daugava". Pretinieki spēlēja savā optimālajā sastāvā. Pirmajā puslaikā rīdzinieki guva divus vārtus, lai gan gulbeniešiem arī bija iespējas izcelties.

Otrais puslaiks sākās ar gulbeniešu pārsvaru - mūsu komanda vairāk kontrolēja bumbu un centās rast ceļu uz "Daugavas" vārtiem, līdz savu panāca. 73.minūtē O.Semjonovs ar skaistu sitienu „šķērītē” samazināja rīdzinieku pārsvaru - 1:2. Jau pēc nepilnām divām minūtēm rīdzinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru, tomēr tikpat ātri "Gulbene" atkal pietuvojās līdz minimumam. Pēc vārtsarga nesekmīgas cīņas ar J.Lapsu pirmais pie atlēkušās bumbas bija S.Mišins.

Savukārt 81.minūtē komandas kapteinis S.Mišins ar lieliski izpildītu soda sitienu panāca izlīdzinājumu. FB "Gulbene" bija arī izcila iespēja izraut uzvaru. Kompensācijas laika izskaņā no labas pozīcijas vārtu priekšā garām sita J.Lapss.

Mūsu futbolisti spēlēja šādā sastāvā: J.Gorkšs, K.Jeļkins, J.Kazura, A.Abramenko, S.Mišins(C), G.Benskis, O.Semjonovs, A.Nikoļskis, I.Korabļovs, D.Telešs, R.Dzelzkalējs, R.Atrahimovičs, J.Lapss, A.Deksnis, kā arī četri uz pārbaudi uzaicinātie futbolisti.

Pirmajā mūsu apakšgrupas spēlē FK "Jelgava" ar 7:0 sagrāva FC "Jūrmala".

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai ar Daugavpils FC "Daugava" notiks 27.janvārī pulksten 11.30 Skonto hallē.

Komentāri 15

fanam

kurus vari piedāvāt?

pirms 5 gadiem, 2014.01.21 13:06

fans fanam.

brāļi keiši, šķenders,zukans, kozlovskis.

pirms 5 gadiem, 2014.01.21 20:33

fanam fana fans

Viens labs ir Līgo blicē, divi vēl Lejasciemā, var visu Zelli pārbaudīt divas reizes

pirms 5 gadiem, 2014.01.21 21:20

Jancis

Labs Pludiņ! ;)

pirms 5 gadiem, 2014.01.22 21:49

nav svariigi kas es esmu

Iespēja šoreiz tika dota gan Biseniekam gan Keišam gan Kozlovskim gan Stepanovam gan pārējiem! Paši izlēma atteikties no treniņiem katrs savu iemeslu dēļ- puiši strādā un mācās, bet nav iespējams.savienot

pirms 5 gadiem, 2014.01.22 17:03

Jaunietis

Nu nezinu, es personīgi nekādu piedāvājumu nesaņēmu. Ja tiktu piedāvāts tad arī neatteiktos, spētu skolu izlaist. Bet nu labi. Vienmēr rodas kaut kādi attaisnojumi tam.

pirms 5 gadiem, 2014.01.22 17:14

.

Treniņus un spēles ar savu pamatnodarbi, vai arī nebija vēlmes trenēties! Treniņi un visa komanda bāzējas rīgā!

pirms 5 gadiem, 2014.01.22 17:05