Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbols: iegūst zelta kausu starptautiskajā futbola turnīrā Gēteborgā

No 12. jūlija līdz 16. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem "Gothia Cup 2015", kas ir pasaulē lielākais starptautiskais jauniešu futbola turnīrs. Sacensībās piedalījās aptuveni 1600 komandas no 80 valstīm. Turnīrā tika izspēlētas 4500 spēles uz 110 laukumiem.

Atklāšanas parādē Ulevi stadionā piedalījās 50000 cilvēku. Ceturto gadu Gothian Cup sacensību sastāvdaļa ir Kim Källström Trophy futbola sacensības Speciālās Olimpiādes sportistiem. Šogad šajā pasaules nozīmīgajā futbola turnīrā piedalījās 32 Speciālās Olimpiādes komandas no 11 valstīm: Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Ungārijas, Francijas, Ukrainas, Šveices, Kostarikas, Dānijas un Zviedrijas. Vācija un Ukraina šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Latvijas izlases vadītājs bija LSO direktors Aigars Lasis.

No mūsu valsts zviedru futbolista Kima Šelstrema kausa - Special Olympics Kim Kallstrom Trophy Cup izcīņā piedalījās divas komandas: “Latvia Hope” un „Latvia Beer”. Abas komandas startēja izcili, Latvijas izlase atgriežas mājās ar diviem kausiem.

Pirmajā sacensību dienā Kvibergā notika sportistu divizionēšana. Visas komandas tika sadalītas 6 grupās. „Latvian Beer” komandu vadīja Sveķu internātskolas treneris A. Lasis, tās sastāvā bija skolēni no Lielplatones un Sveķu internātpamatskolām. Sveķu skolu pārstāvēja Guntars Kļaviņš un Jurģis Szulga. Latvijas komandai priekšsacīkstēs bija jāspēlē ar Francijas, Dānijas un Zviedrijas komandām.

Pamatturnīrā pretinieki bija Dānijas un četras Zviedrijas komandas. Dramatisks bija fināls. Pēc pirmā perioda Latvijas komandai, kad tā bija vadība ar 1:0 pret Zviedrijas komandu, tiesneši piešķīra tehnisko zaudējumu par spēlētāju, kurš it kā nedrīkstēja spēlēt, jo sekretariāts tiesnešiem bija devis šādu informāciju. Latvijas komanda tam nepiekrita, pēc vairākām pārrunām un otrreizējās faktu pārbaudes izrādījās, ka tiesneši ir kļūdījušies. Tiesneši atzina savu vainu un atvainojās Latvijas komandai. Tehniskais zaudējums tika atcelts, mūsējiem piešķirta 1. vieta un zelta kauss.

Pievieno komentāru

Sports