Futbols: iekļūst pusfinālā 10

Latvijas kausa izcīņā futbolā ceturtdaļfinālā Kauguros FB “Gulbene” komanda ar 3:1 uzvarēja Rīgas “Daugavu” (bijušo FK “Jūrmala V.V.”) un iekļuva pusfinālā.

Būs izloze. Pusfinālā 11.aprīlī vēl spēlēs FK “Jelgava” (ar 2:1 uzvarēja FK “Ventspils”), SK “Liepājas Metalurgs” (ar 1:0 uzvarēja Daugavpils “Daugavu”) un FC “Skonto” (ar 1:0 uzvarēja FC “Jūrmala”).

Spēli gulbenieši sāka aktīvi, izveidojot vairākus bīstamus uzbrukumus. Jau 12.minūtē divu japāņu saspēle beidzās ar Josuke Saito izcili precīzu sitienu - 1:0. Mūsējie turpināja uzbrukt. Lieliskas iespējas neizmantoja Aleksandrs Ivanovs, Sergejs Mišins un Rjota Išikava. Tomēr puslaika vidū rezultāts tika dubultots, kad izcēlās Arevšats Hačatrjans. Puslaika izskaņā soda sitienu izpildīja S.Mišins, bet saimniekus glāba vārtu stabs. Otrajā puslaikā “Daugava” centās mainīt spēles gaitu, bet FB “Gulbene” trenera Mihaila Koņeva vadībā droši kontrolēja situāciju laukumā. Trešos vārtus guva J.Saito un treneris varēja atļauties spēlētāju maiņas. Vēl viena izcila iespēja bija S.Mišinam, bet šoreiz pretiniekus glāba vārtu pārliktnis. Pašā spēles izskaņā pretiniekiem izdevās gūt goda vārtus, izmantojot mūsējo kļūdu aizsardzībā. Spēles laikā vairākas reizes mūs no nepatikšanām glāba vārtsargs Alberts Nikoļskis.

Komanda spēlēja šadā sastavā: 1. Alberts Nikoļskis; 2. Aleksandrs Ivanovs; 3. Kirils Jeļkins; 5.Rjota Išikava; 6. Ivans Gluško;7. Sergejs Mišins; 8. Seungs Ki Jo; 9. Josuke Saito (17. Jānis Lapss 76' ); 10. Tošikazu Irijs (15. Nils Sitenkovs 79'); 11. Arevšats Hačatrjans (4. Anatolijs Maksimenko 85'); 18. Igors Korabļovs. Rezervē palika 21. Igors Labuts, 12. Šouhels Tsučija un 16. Edijs Skurjats. Paldies tiem līdzjutējiem, kuri bija mērojuši tālo ceļu, lai atbalstītu savu komandu.

Nākamā spēle FB “Gulbene” komandai būs 25.martā pulksten 15.00 Rīgas 49.vidusskolā ar FS “Metta/LU”. Tā būs regulārā čempionāta pirmā spēle.

Komentāri 10

fans

Nav jau slikti,ka ir tāda komanda,bet man interesē cik Gulbenieši spēlēs komandā. Spēlēs nevis sēdēs uz soliņa.

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 20:39

fanam

Tak atkal atrodas viens ķēms, kuram jāizgāž žults. Tāds notikums Gulbenes futbolā nav bijis un noteikti ilgu laiku nebūs. Dzivosim pozitīvi.

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 07:05

fanam

Cik madridieši ir "Real" un cik "Bayern" in mjunhenieši. Ja tu zini tadas komandas. Sportam nav robežu un ja komanda pārstāv un saucas GULBENE - japriecājās.

pirms 8 gadiem, 2012.03.21 23:05

Zellis

Gaisotne bij super. Sēžot dibens nosala. :-D
Pēc nelielas apspriedes ar savējiem,cik nu būs iespēja brauksim uz citām pilsētām ar,ja sievas un bērni laidīs.
TURAT BURAS - MĒS AIZ MUGURAS PŪTĪSIM !!!!!! Esam taču Eiropā, tad tur arī spēlēsim !!!

pirms 8 gadiem, 2012.03.19 12:38