Futbols: izbraukumā ar jūrmalniekiem cīnās neizšķirti

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK "Jūrmala-V.V."

Spēles sākumā abas komanda cīnījās līdzīgi, uzbrukumi sekoja cits citam. Bumbu vairāk kontrolēja saimnieki, bet vārtus pirmie guva gulbenieši. Kādā no uzbrukumiem pa labo malu izrāvās Ivans Gluško un, viņa piespēli vārtu guvumā pārvērta Arevšats Hačatrjans. Tie viņam bija devītie vārti sezonā.

Turpinājumā abas komandas vairāk kārtīgi nesekmīgi uzbruka. Puslaika izskaņā jūrmalnieki savā soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Kristapu Priedēnu un piešķirto 11m soda sitienu realizēja I.Gluško. Pārtraukumā komandas devās pie 2:0 - FB "Gulbene" labā.

Otrā puslaika sākumā aktivizējās FK "Jūrmala V.V." un tas viņiem ļāva samazināt rezultātu. Burzmā pie vārtiem ar roku spēlēja K.Priedēns, un pretinieki realizēja 11m soda sitienu. Pēc tam mūsu komanda sagrieza kārtīgu virpuli pie saimnieku vārtiem. Divas reizes viņus glāba vārtu stabs, trīs reizes no izdevīgām situācijām kļūdījās mūsējie. Pašā spēles izskaņā mūsu futbolisti aizrāvās uzbrukumā un pretinieki gulbeniešus sodīja. Viņu brazīlietis aizskrēja vienatnē pret mūsu vārtiem un panāca 2:2.

Kārtējo reizi mēs nemācējām nosargāt savu pārsvaru. Šādā veidā sezonā ir zaudēti 10-13 punkti. Spēlējot pārliecinoši no pirmās līdz pēdējai minūtei, mēs stabili būtu piektie čempionātā.

Nākamā spēle FB "Gulbene" ir izbraukumā 30.oktobrī ar FK "Jelgava", bet sezona noslēgsies 5.novembrī, spēlējot Gulbenes stadionā ar SK "Liepājas Metalurgs".

Jūrmalā mūsu komanda spēlēja Ugors Labuts, Aleksandrs Ivanovs, Vitālijs Stols, Kristaps Priedēns, Igors Korabļovs, Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Nukri Gogokhia, Irakli Arveladze, Heideni Takeda (73' Jānis Lapss), Arevšats Hačatrjans, Shalva Purtseladze, Davit Tsiskarashvili un Alberts Nikoļskis.

Vārtus guva A.Hačatrjans 12'un I.Gluško 43'.

Brīdināti N.Gogokhia 59' un I.Arveladze 68'.

Pēdējo spēli FB "Gulbene" sastāvā šajā sezonā aizvadīja N.Gogokhia, I.Arveladze un H.Takeda.

Turnīra tabula.

KomandaSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.PTFK Ventspils30223574:1869SK Liepājas Metalurgs31214671:2667FC Daugava(Daugavpils)31195757:2962Skonto FC(Rīga)30168659:2156FC Jūrmala301171239:4140FK Jelgava301141541:5337FB Gulbene20771639:6328FK Jūrmala-V.V.30552034:7220JFK Olimps(Rīga)30132617:1086