Futbols: izbraukumā uzvar jelgavniekus 6

Latvijas virslīgas čempionātā FB "Gulbene" komanda izbraukumā ar 1:0 uzvarēja FK "Jelgava". Vienīgos vārtus spēles sākumā guva Yosuke Saito.

Pirmajā riņķī ar 2:1 uzvarēja jelgavnieki, kaut gan gulbeniešiem bija milzīgs pārsvars. Arī šo spēli mūsējie sāka aktīvi un jau pašā sākumā ar skaistu sitienu no soda laukuma Y.Saito atklāja rezultātu. Jelgavas komanda centās mainīt spēles gaitu, bet pirmajā puslaikā tikai pāris reizes bīstami uzbruka.

Gulbenes futbolistiem puslaika izskaņā radās pāris izcili momenti, bet tie palika nerealizēti. Otrajā spēles daļā saimnieki aktivizējās un jau savu meistarību demonstrēja Alberts Nikoļskis. Vairākas reizes FK Jelgava bija tuvu rezultāta izlīdzināšanai, bet precīzi spēlēja gan A.Nikoļskis gan aizsargi.

Spēles izskaņā saimnieki uzbruka lieliem spēkiem un mūsējiem radās labi pretuzbrukumi. Vienā no momentiem T.Irie sita no centra pa jelgavnieku tukšiem vārtiem(vārtsargs bija devies uzbrukumā), bet neprecīzi. Spēle tā arī noslēdzās 1:0 FB "Gulbene" labā.

Nākamā spēle Gulbenes komandai - 26.maijā pulksten 18.00 savā laukumā ar FC "Jūrmala".

Pēcspēles komentāri

FB ''Gulbene'' galvenais treneris Mihails Koņevs: "Zinājām, ka Jelgavā būs sīva spēle. Mēs pēdējo maču aizvadījām pirms pāris dienām, bet mājiniekiem bija brītiņš atvilkt elpu. Kamēr bijām svaigi, spēlējām labi un guvām vārtus, taču otrajā puslaikā nespējām darboties tik kvalitatīvi un iniciatīva jau bija ''Jelgavai''. Prieks, ka izturējām un izcīnījām svarīgu uzvaru."

FK ''Jelgava'' galvenais treneris Dainis Kazakevičs: "Spēli iesākām pasīvi un viesi guva vieglus vārtus. Šādi zaudēt nedrīkst - čempionāts ir pārāk līdzvērtīgs, lai šādi dāvinātu vārtus. Kļūdījāmies pozicionāli un par to saņēmām sodu. Otrajā puslaikā spēli uzlabojām, izveidojām virkni momentu, taču nekā. Šodien bijām pelnījuši kaut ko vairāk nekā zaudējumu, taču tāds ir futbols. Domāju, ka «Gulbene» atceras pirmo maču, kad līdzīgā spēlē uzvarējām mēs."

FB "Gulbenes" sporta direktors Romāns Lajuks: "Tas, ka pretinieki otrajā puslaikā pārņēma iniciatīvu un bija aktīvāki, iespējams, saistāms ar to, ka viņiem bija vairāk laika atpūtai - viņiem spēle bija pirms desmit dienām, mums - vēl pagājušajā nedēļas nogalē. Kopumā spēle bija smaga un saspringta, kā nekā, tikās divas līdzvērtīgas komandas."

Mūsējie spēlēja šādā sastāvā: 1. A.Nikoļskis, 2. A.Ivanovs, 3. K.Jeļkins, 6.I.Gluško, 7.S.Mišins, 8.S.K. Yoo, 9. Y.Saito, 10.T.Irie, 15.N.Sitenkovs(5.R.Ishikawa 65', 4.A.Maksimenko 90'), 17.J.Lapss, 18.I.Korabļovs.